Łuk na egzaminie kategoria B prawa jazdy

http://www.dariuszkrasnicki.com/ Łuk na egzamin kategoria B na samochodzie Renault Clio w wykonaniu kursantki, na placu manewrowym szkoły Kursant we Wrocławiu. Manewr ten został wykonany na placu na Buforowej i zapraszam do komentarzy znawców problemu oraz inne osoby, kandydatów na kierowców. Czy łuk na placu jest naprawdę aż tak trudnym elementem egzaminacyjnym.

More Videos...


Prawo Jazdy - Łuk (na obrót) kat B OSK KURSANT
http://www.kursant.wroclaw.pl/ Szkoła Jazdy KURSANT przedstawia film instruktażowy pokazujący błędny sposób nauki łuku na obrót ,oraz poprawne wykonanie łuku na placu OSK Kursant. Zapraszamy na naukę jazdy w szkole Kursant - nr. 1 na rynku osk na Dolnym Śląsku

Jak przejechać łuk - Plac Manewrowy [kat.B]
Subskrybuj po więcej: https://www.youtube.com/user/KodeksOnline Teoria: https://www.youtube.com/watch?v=EDoHprdRr88&list=PL6aekdNhY7DA32qjynk_tiStV gtZ7l5US Praktyka: https://www.youtube.com/watch?v=nOio_Bp8w58&list=PL6aekdNhY7DBear_rDzC5_TbE 3YFGvopT Facebook: http://www.facebook.com/KodeksOnline Jeden ze sposobów na prawidłowe pokonanie "łuku" na egzaminie praktycznym, na prawo jazdy kategorii B.

Egzamin na placu manewrowym WORD Piła
Egzamin na placu manewrowym WORD Piła

Jak poprawnie przejechać łuk na placu manewrowym?
Zapraszamy na kursy nauki jazdy - zapewniamy profesjonalne wsparcie i skuteczne szkolenie w zakresie wszystkich kategorii prawa jazdy.
Follow