motoRING - Capri Turbo

W latach 70. ten samochód był marzeniem wielu młodych chłopaków. Oryginalna linia nadwozia i sportowy charakter do dzisiaj urzekają miłośników motoryzacji. My spotkaliśmy się z posiadaczem takiego auta. Trzeba jednak dodać, że nie jest to zwykły Ford Capri... Zobacz więcej na http://oognet.pl/

More Videos...


Ford Capri 2.9 V6 Turbo first start up
This is the fisrt start up for the Cologne 2.9 V6 EFI engine, with turbo setup. MS 1 v3.0 TFI internal mod. No coolant yet. Only few secs of joy.

motoRING - Taunus Coupe
Śmiało można powiedzieć, że ten samochód ma diabelską duszę. To jedno z tych aut, obok którego nie można przejść obojętnie. Czy Ford Taunus Coupe sieje postrach na polskich drogach? Przekonajcie się sami. Zobacz więcej na http://oognet.pl/

motoRING - Porsche 911
Ta marka samochodu znana jest na całym świecie. Piękna linia nadwozia i sportowy charakter, to najbardziej charakterystyczne znaki aut spod szyldu Porsche. A czy tak samo było z popularną "911"? Przekonajcie się sami!

motoRING - Opel Kadett z 1971 r.
Ten samochód to prawdziwy rarytas. Wyprodukowanych zostało ponad 2,5 miliona egzemplarzy, ale do dzisiaj zachowała się ich zaledwie garstka.
Follow