Wiosna 2012 Na Dolnymśląsku - Uprawa Extreme

Jest to drugi odcinek Filmu pt: Wiosna na Dolnymśląśku. Filmik ten przedstawia cięzką uprawę pod ziemniaki. Bez wpadek się nie obyło :D Mam nadzieje że filmik bedzie się podobał :) Licze na komentarze i oceny ;) Pozdrawiam MrZiutek (Bartosz)

More Videos...


Orka na Mazurach - pług Servo 6.50
Orka na Mazurach w 2011

Wiosenne Prace Polowe 2012 cz.2 - Ursus C-360, 1224 i 1614 tyrani polskich pól
---------czytaj opis-------- Wiosenne prace polowe 2012 cz.2 - Ursus C-360, 1224 i 1614 tyrani polskich pól. Ciąg dalszy wiosennych prac polowych na wiosnę tzn. wywóz obornika, orka, siew nawozu. Jak widać na polach jest tragicznie mokro, ale nie ma co czekać tylko trzeba coś robić póki jest pogoda. Polska moc daje radę :D Ścieżka dźwiękowa nie jest moja własnością i nie roszczę sobie do niej żadnych praw. Nie czerpie z filmu żadnych korzyści materialnych, film ma charakter edukacyjny.

Polak potrafi - Ciągniki Ursus oraz produkcja paneli podłogowych
W tym odcinku programu „Polak potrafi” udamy się do zakładów produkujących nieodzowny element wyposażenia każdego polskiego rolnika, czyli słynne ciągniki z Ursusa. Sprawdzimy także co dzieje się w świecie polskich naukowców oraz dowiemy się, jak powstają panele podłogowe. Zapraszamy!

Wiosna 2012 Uprawa Pod Jęczmień Ursus 1634 i Unia Kos 3,0m
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Czytaj Opis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ruszenie ziemi przed siewem nawozu pod jęczmień. Ścieżka dźwiękowa nie jest moja własnością i nie roszczę sobie do niej żadnych praw. Nie czerpie z filmu żadnych korzyści materialnych, film ma charakter edukacyjny. Pozdrowienia dla moich widzów. Klikaj Fajnie to nic nie kosztuje a motywuje mnie do dalszej pracy;) Subskrybuj aby na bieżąco aby oglądać moje nowo dodane filmiki:) Komentuj aby pomóc,skrytykować lub ocenić moja pracę;)
Follow