Wiosna 2012 Na Dolnymśląsku - Uprawa Extreme

Jest to drugi odcinek Filmu pt: Wiosna na Dolnymśląśku. Filmik ten przedstawia cięzką uprawę pod ziemniaki. Bez wpadek się nie obyło :D Mam nadzieje że filmik bedzie się podobał :) Licze na komentarze i oceny ;) Pozdrawiam MrZiutek (Bartosz)

More Videos...


Wiosenne Prace Polowe 2012 cz.2 - Ursus C-360, 1224 i 1614 tyrani polskich pól
---------czytaj opis-------- Wiosenne prace polowe 2012 cz.2 - Ursus C-360, 1224 i 1614 tyrani polskich pól. Ciąg dalszy wiosennych prac polowych na wiosnę tzn. wywóz obornika, orka, siew nawozu. Jak widać na polach jest tragicznie mokro, ale nie ma co czekać tylko trzeba coś robić póki jest pogoda. Polska moc daje radę :D Ścieżka dźwiękowa nie jest moja własnością i nie roszczę sobie do niej żadnych praw. Nie czerpie z filmu żadnych korzyści materialnych, film ma charakter edukacyjny.

Polne Show czyli-Wiosna 2012 w Wielkopolsce odcinek I
Filmik przedstawia wiosenne prace w polu nie tylko nasze ale i również naszych znajomych. Jeśli wam się podoba wiecie co robić;p Już niedługo kolejne filmiki z wiosny;) Podziękowania dla Pumeqes,66gostek,matias8923m oni wiedzą za co oraz dla kierowców tych pięknych maszyn;) Muzyka: The Bloodhound Gang-The Bad Touch Pozdrawiamy wszystkich naszych widzów i tych co śledzą nasze filmiki;)

Wiosna 2012 Ciąg Dalszy Zmagań - siew, uprawa
---------------------------------Czytaj Opis---------------------------------------- Kolejna część wiosennych zmagań z siewem zboża, siewem nawozu i uprawą pola. Jak widać jedyne co nam pozostało to przesiać zboża. Wiosenny nakład jest duży bo i nawozy już poszły, opryski a wszystko szlak trafił przez taką zimę jaką mieliśmy. I jeszcze ciężko jest na pole wjechać, gdzie są doły bo okropnie mokro. Nie ma się co martwić nie jesteśmy sami. Oglądaj do końca bo warto ;) Ścieżka dźwiękowa nie jest moja własnością i nie roszczę sobie do niej żadnych praw. Nie czerpie z filmu żadnych korzyści materialnych, film ma charakter edukacyjny.

Orka na Mazurach - pług Servo 6.50
Orka na Mazurach w 2011
Follow