1971 Ford "Taunus" P7b 20M 2.0 V6

Kleine Soundprobe des neuen Schätzchens...xD Leider konnte die Cam nicht das ganze Volumen einfangen. Bitte keine blöden Comments in Bezug auf das "Taunus"....Ich weis es !!

More Videos...


Ford Mustang (1970) and Ford Taunus (1971) | Short movie
The cars: Ford Mustang (1970) and a Ford Taunus (1971). A short movie from two old Americans. Have fun, and thanks for watching.

Ford 17M and 20M - original color advert
If you are looking for exceptional value in a new car, sooner or later you'll be faced with the choice - Ford 17M or Ford 20M. Visit us at: http://www.carsandstripes.com

Hayvanların Görüp Sahiplerinin Göremediği 5 Ürpertici Şey!
ABONE OLUN ► https://www.youtube.com/channel/UCABb-hvHPdwqXKmz-X7BQxw?sub_confirmation=1 Konu Metni Aşağıda; Evcil Hayvanların Sahipleri Tarafından Görülemeyen Şeyleri Gördükleri 5 Ürpertici An Köpeklerin insanların en iyi dostları oldukları söylenir. Aslına bakarsanız hem kediler hem de köpekler en iyi dostlarımız. Özellikle sadık olduklarında. Görme engelli insanlara rehberlik eden evcil hayvanlar hakkında kalplere dokunan güzellikteki haberlere mutlaka denk gelmişsinizdir. Tam bir sadakat göstergesi olan hikayeleri okumuş da olabilirsiniz. Bu sadakat çoğu zaman normal bir insanın görebileceğinin ya da gösterebileceğinin bile ötesine geçer. Çoğu zaman tehlikeleri bizden önce fark edip bizi görünmez tehlikelere karsı uyarırlar. Ama bazen bu uyarılar faydalı olduğu kadar ürpertici de olabilir. İşte karsınızda sahiplerinin göremedikleri gören ve bu tavırlarıyla ürpertici anlar yaşatan 5 evcil hayvan! Müzik: Day of Chaos Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons: By Attribution 3.0 License http://creativecommons.org/licenses/b... Facebook ►https://goo.gl/2KcS6L Twitter ►https://twitter.com/duymadimdemee Google+ ►https://goo.gl/RDaT0g Göz Atmanız Gereken Listeler; 1-https://www.youtube.com/watch?v=6_eJq... 2-https://www.youtube.com/watch?v=ynVea... Hazırlayan ve Seslendiren: Murat Can Çilli duymadım DEME!

Ford 20M V6 Exhaust Soung
Ford 20M V6 Eşsiz eksozt sesi
Follow