More Videos...


AUTO NA WODĘ - MAN
Film przedstawia montaż instalacji PAROWEJ. Urządzenie pozwala zredukować koszty związane z zakupem coraz droższego paliwa. Więcej informacji na netkj@wp.pl lub pod nr tel. 792128673, 604525130

Auto na wodę 1/3
Podanie pary wodnej do komory ssącej silnika. Para ma na celu podczas wysokiej temperatury spalania rozpaść się na tlen i wodór i zostać ponownie spalona zwiększając wydajność silnika. Niestety zjawisko mało widoczne jest w silniku benzynowym. Mimo wszystko wyraźnie zauważalne. Sonda lambda została celowo odpięta aby nie zabużać dawkowania paliwa poprzez informację o zmianę składu spalin. Filmik 2. Podanie wody w kolektor ssący ma na celu osiągnięcie podobnego efektu jak splanowanie głowicy. Woda jako ciecz jest niesprężliwa, czyli podnosimy ciśnienie w komorze spalania. Następnie podczas zapłonu rosnąca temperatura sprawia że odrobina wody odparowując zwiększa kilkakrotnie swoją objętość czyli działa wspomagając spalinom popchnięcie tłoka w dół. Kolejną rzeczą jest rozpad pary wodnej na atomy wodoru i tlenu i spalenie mieszaniny gazów otrzymując dodatkową energię. Dzieje się to głównie w silnikach diesla, w których temperatury spalania są znacznie wyższe niż w benzynowych. Niezapominajmy że podając wodę w kolektor która ogrzewa się pobierając ciepło teoretycznie wspomaga nam działanie Intercoolera. W silniku diesla efekt jest dużo bardziej wyraźny.

Skąd woda w aucie? zablokowany odpływ
Temat filmu: Peugeot 508 woda pod dywanikiem - jak zapobiec? woda może się dostawać do kabiny, jeśli zatka się odpływ z szyby i spod maski. Pokazane jest, jak poprawic odplyw. Nie stawiaj auta pod drzewami! naprawa usterki trwa okolo 20 minut. Zobacz, jakie to proste! nie musisz sie denerwowac i zostawiac auta na pol dnia w serwisie!

Auto na wodę skonstruowane przez Polaka.. Polski samochód na wodę
samochód na wodę, polskie auto na wodę, silnik na wodę
Follow