opony matador 225/70r15c opony matador mps320

Opony koncernu słowackiego opony matador to opony bardzo dobrej jakosci .. opony matador 225/70r15c opony matador mps320 wiecej na www.hurtopony.pl lub tel 501553265.

More Videos...


О шинах Matador Матадор
Как выбрать шины.

Zakup Opon używanych pod kontrolą Letnie - zimowe
Zmieniona nieco wersja i dźwięk ;) Przepraszam z góry za narrację, nie zawsze do końca potrafię przekazać w sposób super zrozumiały to co dla mnie oczywiste, osobom dla których jest to nie oczywiste ;) Filmik jest jaki jest. Krótki i nie ma w nim bezpośredniego porównania właściwości starych vs nowszych opon podczas prób jezdnych, nie mamy zbyt dużo czasu obecnie, ale coś się wymyśli za niedługo i zrobi mały test w realu ;) Chodzi tu o pokazanie wam co można kupić, a czego nie należy kupować. Jeżeli już sytuacja nas zmusza do kupna opon używanych (bo nie ma kasy, a nie chcemy bieżników) to jest to wtedy optymalna opcja, ale pod warunkiem że kupimy opony spełniające odpowiednie warunki trakcyjne i bezpieczeństwa. Wiadomo teoretyczne przepisy przepisami = bezpieczny bieżnik to 2.6mm a dopuszczalny to 1.6mm, wiek opony nieokreślony. W praktyce jest jednak inaczej : zimówka powyżej 5-6lat i poniżej 4.5mm bieżnika NIE NADAJE SIĘ. Letnia to 6 lat- 7lat max! i nie mniej niż 3.5-4mm bieżnika. Wielu naszych klientów, znajomych kupiło tzw okazje na aukcjach internetowych, które później okazały się dużym bublem oponiarskim, dziadostwem i starocią, co w jednym przypadku doprowadziło do poważnego wypadku.... Nie dajcie się nabrać na DUŻĄ głębokość bieżnika i piękną świecącą (nabłyszczoną czernidłem) gumę, oraz tekst że posłużą jeszcze kilka sezonów itp. Jak przyjrzycie się dokładnie bieżnikom zimowych i letnim to po krótkim czasie, to nawet amatorzy oponiarscy i wy sami będziecie juz wiedzieć po samym tylko zdjęciu czy to opona kilku letnia czy staroć, antyk z przed kilkunastu lat- których na aukcjch, serwisach i ogłoszeniach jest pełno!!!! Po umiejętnym odczytaniu daty produkcji i spr gł bieżnika w używkach wiecie już na czym stoicie i czy warto to kupować. TO WAM W ZUPEŁNOŚCI WYSTARCZY - oczywiście pomijam fakt stanu technicznego co jest wiadome - nie łatane, bez pęknięć, nie uszkodzony kord i ścianki opon ;) bo to jest podstawowe i oczywiste, dla każdej opony. Nie poruszam tu i nie pokazuje opon typu : CARGO i 4x4 .... ale zasada jest podobna+ kilka ważnych elementów.

Bieżnikowanie opony - nalewki
Mam talent "dziwny jest ten świat"

Бесконтактный шиномонтаж - снятие покрышки
Компания koleca.ru приглашает вас воспользоваться нашими профессональными услугами шиномонтажа. В нашем арсенале есть шиномонтажный станок The BOSS от Giuliano - мощнейшая шиномонтажная станция для работы с легковыми автомобильными шинами всех сложностей. Полностью автоматизированный бесконтактный шиномонтаж. http://www.koleca.ru
Follow