Drag Racing 1/4 Mile times 0-60 Dyno Fast Cars Muscle Cars

opony matador 225/70r15c opony matador mps320

Opony koncernu słowackiego opony matador to opony bardzo dobrej jakosci .. opony matador 225/70r15c opony matador mps320 wiecej na www.hurtopony.pl lub tel 501553265.


 


More Videos...


HF Tire Changer
This is longer than I wanted it to be. They say the devil's in the details, so for someone who's never used a manual tire changer, this may be helpful. The first few seconds show quick snapshots of the process so you can see if it's has the info you're looking for. For a safer way to get the bead to seal, check out joshuaburks' vid here.... http://youtu.be/3MLpKAwnRGI For dimension on the changer and the tool holder, here's another vid..... http://www.youtube.com/watch?v=gKb7_Ujua5Y Like us on Facebook! http://www.facebook.com/bluehandsvideo Check out our products! http://www.bluehandsinc.com Behind-the-scenes look at what we do! http://www.bluehandsvideo.com

Co prawda opony letnie, a nie zimowe, ale bardzo ciekawe i profesjonalne ujęcie tematu
Świetnie zrobione testy. Mam nadzieję, że opony zimowe egzaminowane są równie skutecznie.

Bieżnikowanie opony - nalewki
Mam talent "dziwny jest ten świat"

How to stretch a tire... and how you don't.
First time we had to use fire to make a tire stretch out. Stretching 195/45R15s on 9Jx15 BBS RMs. Didn't work at first, but we got there! As more and more people cry about handling and whatever when it comes to stretched tires: These wheels will be going on a stanced out 1986 Scirocco 16V weekend cruiser. It's meant to look good in the first place, handling just comes second. Stretching tires that much will make the handling in fast corners worse...normal driving you won't notice any difference though. On my MKIII GTI, I run 195/40s on 9" wide rims for daily use and meetings, while I run 215/35s on 9" wide rims for track use (see my onboard videos on the Nürbrugring). 215s will just stretch slightly on 9", stiffening the sidewall up only a little, giving you a more direct steering, while still allowing fast cornering. In combination with harder rubber bushings, more stiff suspension setup and unbiall top mounts, etc.etc. this results in an almost GoKart like, very direct handling...sure not the fastest setup, but fast and fun enough for me.

opony hankook 245/70R19 5
Opony hankook renomowanej firmy. Opony proponowane na napęd samochodu cięzarowego, opony hankook 245/70r19.5 dr05 opony na napęd. Wiecej na hurtopony.pl lub tel 501553265

MATADOR EXHIBITON - ESSEN 2008
ESSEN Tyres is the largest exhibition of tires and car accessories in Europe, where we have prepared the program for company Continental Matador Rubber in an innovative way. During the show were each hour live dance entries with magic show, which was hosted by presenter in English and German. event organized by PRidea, spol. s r.o. www.pridea.sk

Kurs 2/5 - Wychodzenie z poślizgu w samochodzie z przednim napędem -- opony zimowe | www.kelban.pl
Przede wszystkim należy pamiętać, że rozróżniamy 2 rodzaje poślizgów: nadsterowny, gdy tylne koła pojazdu tracą przyczepność i w samochodzie „ucieka" tył, a samochód samoczynnie pogłębia zakręt oraz podsterowny, kiedy np. na skutek zbyt gwałtownego skrętu kierownicą przyczepność tracą przednie koła i auto nie chce skręcić. Cechą charakterystyczną pojazdów z przednim napędem jest tendencja do poślizgu podsterownego. Jego przyczyna jest prosta: w momencie, gdy kierowca wchodząc w zakręt poczuje, że samochód „złapie" lekki uślizg i przestaje reagować na ruchy kierownicy, np. z powodu zbyt dużej prędkości, niekiedy odruchowo mocniej zaczyna kręcić kierownicą, pogłębiając zakręt, czasem jeszcze dodając gazu. Wtedy wypadnięcie z drogi jest właściwie pewne. Jak uniknąć takiej sytuacji? Po pierwsze, kiedy zauważymy, że przód auta zaczyna się nam „wyślizgiwać", pod żadnym pozorem nie pogłębiamy skrętu! Wręcz odwrotnie, możemy lekko wyprostować koła, aby opony ponownie złapały przyczepność. Kolejną ważną sprawą, umożliwiającą wyjście z poślizgu podsterownego, jest odpowiednie hamowanie. Jeśli samochód ma ABS, trzeba po prostu mocno wcisnąć hamulec. W samochodach bez ABS należy stosować hamowanie pulsacyjne - cisnąć hamulec, puścić, wcisnąć, puścić i tak aż do zatrzymania lub do momentu, kiedy odzyskamy kontrolę nad autem. Hamowanie jest kluczowe przed zakrętem lub jako dociążenie kół w razie podsterowności, gdyż pozwala nam przenieść jak najwięcej masy pojazdu na przednie koła, które są odpowiedzialne za sterowanie. Dzięki temu lepiej „wgryzają" się w śnieg. Poślizg nadsterowny w autach przednionapędowych jest rzadszy, ale możliwy, np. gdy w połowie zakrętu z jakiegoś powodu gwałtownie naciśniemy hamulec. Tutaj receptą jest delikatne wyhamowanie i uspokojenie samochodu, bez gwałtownego kręcenia kierownicą. Ma być kontra zawsze! Doświadczeni kierowcy, którzy potrafią zastosować ww. manewry mogą spróbować wyjść z poślizgu nadsterownego w inny sposób. Wpadając w poślizg należy założyć kontrę kierownicą w stronę, w którą chcemy jechać oraz płynnie, acz zdecydowanie dodać gazu, aby samochód wrócił na właściwy tor. Ta metoda polecana jest wyłącznie zaawansowanym kierowcom i bezwzględnie należy ją przećwiczyć wcześniej w bezpiecznych warunkach na pustym placu, gdyż nieumiejętnie wykonany manewr może doprowadzić do odwrócenia samochodu - sytuacji, z której bardzo trudno wyjść.

Lubelski Matador
Mrówa - Tor Lublin 24.10.2010 La Roux - In 4 The Kill Subsonik Re-Edit

Yokohama W Drive, czyli jedna z najważniejszych opon zimowych od 3 lat

Czy opony zimowe i opony letnie wypadną tak samo w teście ich skuteczności.mp4
Idealne porównanie dla tych, co sądzą, że wystarczy mieć markowe opony. Trzeba mieć zimówki i to jest pewne.

Dunlop - produkcja opon
Dunlop - produkcja opon

matador шины Матадор

Zakup Opon używanych pod kontrolą Letnie - zimowe
Zmieniona nieco wersja i dźwięk ;) Przepraszam z góry za narrację, nie zawsze do końca potrafię przekazać w sposób super zrozumiały to co dla mnie oczywiste, osobom dla których jest to nie oczywiste ;) Filmik jest jaki jest. Krótki i nie ma w nim bezpośredniego porównania właściwości starych vs nowszych opon podczas prób jezdnych, nie mamy zbyt dużo czasu obecnie, ale coś się wymyśli za niedługo i zrobi mały test w realu ;) Chodzi tu o pokazanie wam co można kupić, a czego nie należy kupować. Jeżeli już sytuacja nas zmusza do kupna opon używanych (bo nie ma kasy, a nie chcemy bieżników) to jest to wtedy optymalna opcja, ale pod warunkiem że kupimy opony spełniające odpowiednie warunki trakcyjne i bezpieczeństwa. Wiadomo teoretyczne przepisy przepisami = bezpieczny bieżnik to 2.6mm a dopuszczalny to 1.6mm, wiek opony nieokreślony. W praktyce jest jednak inaczej : zimówka powyżej 5-6lat i poniżej 4.5mm bieżnika NIE NADAJE SIĘ. Letnia to 6 lat- 7lat max! i nie mniej niż 3.5-4mm bieżnika. Wielu naszych klientów, znajomych kupiło tzw okazje na aukcjach internetowych, które później okazały się dużym bublem oponiarskim, dziadostwem i starocią, co w jednym przypadku doprowadziło do poważnego wypadku.... Nie dajcie się nabrać na DUŻĄ głębokość bieżnika i piękną świecącą (nabłyszczoną czernidłem) gumę, oraz tekst że posłużą jeszcze kilka sezonów itp. Jak przyjrzycie się dokładnie bieżnikom zimowych i letnim to po krótkim czasie, to nawet amatorzy oponiarscy i wy sami będziecie juz wiedzieć po samym tylko zdjęciu czy to opona kilku letnia czy staroć, antyk z przed kilkunastu lat- których na aukcjch, serwisach i ogłoszeniach jest pełno!!!! Po umiejętnym odczytaniu daty produkcji i spr gł bieżnika w używkach wiecie już na czym stoicie i czy warto to kupować. TO WAM W ZUPEŁNOŚCI WYSTARCZY - oczywiście pomijam fakt stanu technicznego co jest wiadome - nie łatane, bez pęknięć, nie uszkodzony kord i ścianki opon ;) bo to jest podstawowe i oczywiste, dla każdej opony. Nie poruszam tu i nie pokazuje opon typu : CARGO i 4x4 .... ale zasada jest podobna+ kilka ważnych elementów.

Opona Matador MP92 Sibir Snow ● Opony Zimowe ● Oponeo™
Kup Teraz Opony na: http://www.oponeo.pl/model-opony/matador-mp92-sibir-snow Matador MP92 Sibir Snow to opona zimowa przeznaczona do samochodów osobowych. Unikalna rzeźba bieżnika pozwala na lepsze prowadzenie pojazdu na zakrętach i podczas jazdy po prostej w trudnych warunkach pogodowych. Konstrukcja opony pomaga zmniejszyć zużycie paliwa i poprawić przyczepność. Matador MP92 Sibir Snow to opona pozwalająca skrócić drogę hamowania i cieszyć się bezpieczną jazdą. Muzyka: "Chillout Sax" by CipoTCX (CC-BY 3.0).

Jakie opony? Letnie, zimowe a może całoroczne?
Szef działu testów tygodnika AUTO ŚWIAT pokazuje podstawowe różnice w budowie i zachowaniu podczas jazdy opon letnich i zimowych. Czy, kiedy i na jakie zmieniać opony.
Which car is faster? Which Car is Faster?

Similar 1/4 mile timeslips to browse:

1973 AMC Matador : 16.646 @ 81.760
Mike Spina, Engine: 304,


 


©2014 DragTimes - Disclaimer