Reidas S08E30 Pirma dalis

Reidas S08E30 Pirma dalis „Reidas - tai laida, kurią kuriame ir režisuojame mes patys. Tai neatsiejama mūsų gyvenimo dalis - eismas. Tai situacijos kurios kartais būna tragiškos, tačiau geriau, kad jos būtų tragikomiškos. Sukrečiančios avarijos, šokiruojantys reportažai iš eismo nelaimių vietos, nenuspėjamas siužetas, kurį diktuoja žiauri realybė. Tai vienintelė laida šalyje, skirta tik juodajai eismo kronikai. Klaipėdos ir Klaipėdos rajono eismo priežiūros skyriai yra vieninteliai skyriai šalyje, turintys savo televizijos eterį. Nenuilstantis Gintaras Vaičekauskas visuomet atsiduria įvykių centre ir užfiskuoja autentiškus kadrus, kurie susilaukia audringos visuomenės reakcijos. „Reidas neįsivaizduojamas be Gintaro Vaičekausko kandžios ironijos ir eismo pažeidėjų „sparnuotų posakių. Laida atlieka puikų prevencinį darbą, tramdant „kelių erelius. Laidos redaktorius ir vedėjas Gintaras Vaičekauskas. Vidutinė laidos „Reidas auditorija - 67.900 tūkst. žiūrovų (Šaltinis: TNS Gallup dienoraštis. 2009 pavasaris) Šiandien „Reide:4.32 prom. naujas šio sezono „Reido rekordas. Parą užsitęsęs girtos porelės vojažas baigėsi kraupia avarija prie Melnragės viaduko. Po susidūrimo su stulpu užsidegusį automobilį alumi užgesino naktiniai praeiviai, tikri filantropai.

More Videos...


Reidas 2012-07-17
Ir vėl „Reide" neapsieisime be tragedijų. Po avarijos baisiai atrodančios mašinos, tai didelio greičio pasekmė. Vasarą girtos avarijos persikelia prie jūros. Girtų vairuotojų gaudymas Platelių ežero apylinkėse. Bei unikalūs „Reido" reporterių vaizdeliai.

Reidas 2012-03-06 - "Reido" dešimtmečio laida
Žiemos situacija magistralėje: dvi vienodos avarijos vienoje vietoje, tik skirtingi kaltininkai. Per avariją sudaužyta Kopūstų kaimo autobusų stotelė. Net ir girti karo policininkai bando atlikti savo pareigas iki galo. Antroje laidos dalyje pamatysite geriausius „Reido" dešimtmečio vairuotojus, kuriuos išrinko interneto lankytojai.

Reidas Krydencas
Ka svenciat vyrai ? Nieko...gimtadieni !

Žvėris po kapotu už beveik 70 tūkst. litų
Automobilio pardavimas vilniečiui Eugenijui Dikovičiui ne naujiena. Jis „Pinigų kartai prisipažino ratus keičiantis beveik taip pat dažnai, kaip ir kojines. Na, gerai, gal kiek perdedu gal greičiau Eugenijus automobilį keičia taip pat dažnai, kaip pareigingas vairuotojas sezonines padangas. Maždaug kas pusmetį. Atėjo vasara, tad Eugenijus sako, kad jam reiktų kiek sportiškesnės mašinos galingas visureigis kiek per „sunkus tokiam lengvam sezonui. Galimų pirkėjų dėmesiui nauja „Pinigų kartos prekė VW Touaregas.
Follow