Range Rover Evoque 2.0 Si4 - test - yorum // ototest.tv

Range Rover'ın yeni ve en küçük SUV modeli Evoque, 2.0 litrelik benzinli motoruyla ototest.tv yorumcuları Selim Erkek ve Tulu Darıcan tarafından yorumlanıyor.

More Videos...


Yeni Chevrolet Trax test -- sürüş izlenimi, yakıt tüketimi ve yorum videosu
Bugün sizler için inceleyeceğimiz araç Chevrolet Trax. Markayı B -- crossover segmentinde temsil eden araç Opel Mokka ile aynı platform üzerine geliştirilmiş. Güçlü bir tasarımı olan Trax, kısa küt bir buruna sahip. Köşeli farlar ön bölümde dikkat çekerken; sis farları tamponun köşelerine konumlandırılmış. Aracın boyasının arazide zarar görmemesi için tamponların, çamurlukların ve kapıların altı, siyah plastik ile kaplanmış. Bu kısma yapılan alüminyum görünümlü eklentilerse şıklığı artırmış. Arka kısım, ön bölüme göre daha sıradan. Stoplar, farlar gibi köşeli olarak tasarlanmış. 4.278 mm uzunluğa sahip olan Trax; bu boyuna karşın daha ufak görünüyor. Ufak tutulan camlar ve yüksek tavan çizgisi, bu algıyı yaratan en önemli detaylar. Chevrolet Trax'in en büyük ve yeni rakipleri Renault Captur ve Peugeot 2008. Trax, bu iki modelden daha uzun ve yüksek. Trax'in iç mekanı küçük bir takım karması gibi. Göstergeler Spark modelinden devşirilirken, orta konsolun alt kısmı Cruze modelinden tanıdık. Otomobilde MyLink ismi verilen bir multimedya ekranı bulunuyor. Bu ekran sayesinde pek çok özelliği dokunmatik olarak yönetmek mümkün. Büyük torpido ve torpido üstü ikinci bir kapaklı göz iç mekandaki ihtiyaçları karşılıyor. Trax 356 litre bagaj hacmi sunuyor. Bu hacim arka koltuklar yatırıldığında 785 litreye çıkıyor. Chevrolet Trax, Türkiye'de 1.6 litre atmosferik ve 1.4 litre turbo benzinli motorlarla satılıyor. Test ettiğimiz model 1.4 litrelik turbo versiyondu. Bu motor 4900 devirde 140 beygir güç, 1850 devirden itibarense 220 Nm tork üretiyor. Motor alt devirlerden itibaren canlı bir karaktere sahip. Performans anlamında kullanıcısını üzmüyor. Fabrika verilerine göre 0'dan saatte 100 km hıza 9.8 saniyede ulaşan aracın karma tüketim ortalaması ise 6.4 litre. Bu tüketim ortalaması hayal olmasına karşın, sakin kullanımlarda 8 litre dolaylarında bir ortalama yakalamak mümkün. Ancak performans tutkunu iseniz 2 haneli tüketim ortalaması sizi şaşırtmasın. Chevrolet Trax modelinde, yüksek yapının getirdiği dinamikleri sönümleyecek sert süspansiyonlar kullanılmış. Araç hızlı virajlarda bile esnemeyerek göz dolduruyor. Ancak sert süspansiyon darbelerin iç mekanda hissedilmesine yol açıyor. 4x4 sisteminin de etkisi ile Trax iyi bir yol tutuşa sahip. Bu sistemi görüp kendiniz kıra, bayıra vurmak isteyebilirsiniz. Makul koşullarda aracın arazi kabiliyetleri başarılı; fakat karoserin açıları fazlasına imkan sağlamıyor. Trax ile Chevrolet başarılı bir araç ortaya koymuş. Aracın tek eksiği dizel motor sunulmuyor oluşu. Alınabilir tek seçenek olarak 1.4 litrelik turbo versiyon görünüyor. 4x4 seçeneğinin de bulunuyor oluşu B crossoverlar arasında Trax'i ayrı bir noktaya taşıyor.

Yeni Volvo S90 Türkçe ilk tanıtım videosu
Volvo’nun merakla beklenen lüks sedanı S90 nihayet tanıtıldı. Araç ilk kez XC90’da kullanılan SPA platformu üzerine inşa edilmiş. En Popüler Araba Videoları ➤ https://goo.gl/iiLtOq Tüm Araba Videoları ➤ https://goo.gl/jl25z3 Güncel Haberler ➤ https://goo.gl/4wWfDd 0-100 km/s hızlanma testleri ➤ https://goo.gl/oElOnv Cenevre Otomobil Fuarı 2016 ➤ https://goo.gl/ASRso8 Opel Otomobilleri Test - Haber - Karşılaştırma ➤ https://goo.gl/fz9LGC Fiat Otomobilleri Test - Haber - Karşılaştırma ➤ https://goo.gl/a0xbaX Videolu TEST Sürüşleri ➤ https://goo.gl/mWmKLE Peugeot Otomobilleri Test - Haber - Karşılaştırma ➤ https://goo.gl/E4hUf0 Renault Otomobilleri Test - Haber - Karşılaştırma ➤ https://goo.gl/4w5rSq Mercedes Otomobilleri Test - Haber - Karşılaştırma ➤ https://goo.gl/7ZEEBd VW Otomobilleri Test - Haber - Karşılaştırma ➤ https://goo.gl/4kIQve Ford Otomobilleri Test - Haber - Karşılaştırma ➤ https://goo.gl/j6W6iE Karşılaştırma ➤ https://goo.gl/qAA3Bd Yararlı Bilgiler ➤ https://goo.gl/UHPg5O Ototest.tv ile alacağınız 2.el araba’nın test sürüşünü, arabalar hakkında haberleri ve araç karşılaştırmalarını izleyebilir en güncel araba videolarına ulaşabilirsiniz.

Renault Talisman 1.6 dCi 160 EDC test sürüşü - yorum - inceleme
Bugün Renault Talisman 1.6 dCi 160 EDC modelinin test sürüşünü gerçekleştirecek ve yorumlarımızı sizle paylaşacağız. Daha fazlası için: http://www.ototest.tv Not: Bu videonun bazı kısımlarında Renault'nun Talisman lansmanı için İtalya'da çektirdiği videolardan yararlanılmıştır. En Popüler Araba Videoları ➤ https://goo.gl/iiLtOq Tüm Araba Videoları ➤ https://goo.gl/jl25z3 Güncel Haberler ➤ https://goo.gl/4wWfDd 0-100 km/s hızlanma testleri ➤ https://goo.gl/oElOnv Cenevre Otomobil Fuarı 2016 ➤ https://goo.gl/ASRso8 Opel Otomobilleri Test - Haber - Karşılaştırma ➤ https://goo.gl/fz9LGC Fiat Otomobilleri Test - Haber - Karşılaştırma ➤ https://goo.gl/a0xbaX Videolu TEST Sürüşleri ➤ https://goo.gl/mWmKLE Peugeot Otomobilleri Test - Haber - Karşılaştırma ➤ https://goo.gl/E4hUf0 Renault Otomobilleri Test - Haber - Karşılaştırma ➤ https://goo.gl/4w5rSq Mercedes Otomobilleri Test - Haber - Karşılaştırma ➤ https://goo.gl/7ZEEBd VW Otomobilleri Test - Haber - Karşılaştırma ➤ https://goo.gl/4kIQve Ford Otomobilleri Test - Haber - Karşılaştırma ➤ https://goo.gl/j6W6iE Karşılaştırma ➤ https://goo.gl/qAA3Bd Yararlı Bilgiler ➤ https://goo.gl/UHPg5O Ototest.tv ile alacağınız 2.el araba’nın test sürüşünü, arabalar hakkında haberleri ve araç karşılaştırmalarını izleyebilir en güncel araba videolarına ulaşabilirsiniz.

Honda CR-V 1.6 dizel test sürüşü - yorum - inceleme
Bugün Honda CR-V 1.6 dizel modelinin test sürüşünü gerçekleştirecek ve yorumlarımızı sizle paylaşacağız. Rakiplerinin aksine, küçük hacimli dizel motor geliştirme konusunda ağır kalan Honda, en sonunda 1.6 litrelik dizel motorunu geliştirdi ve CR-V modelinde kullanmaya başladı. Devamı ve fazlası için: http://www.ototest.tv/category/araba-otomobil-test-videolari/
Follow