Grecav Amica Luna - Samochód bez prawa jazdy (diesel - 315 ccm)

Składanka różnych filmików nagranych w tym sezonie. Film dotyczy bardzo rzadkiego na świecie samochodu Grecav Amica Luna (limitowana wersja) wyprodukowano takich tylko kilka tysięcy. W Polsce są aktualnie takie dwa. Silnik jest bardzo niskoobrotowy (3500 rpm) pojemność skokowa: 315 ccm. Spalanie tego samochodu to tylko niecałe 2 litry ON na 100 km!!! Dla zainteresowanych: jest zarejestrowany na pojazd samochodowy inny LEKKI. Ma w dowodzie wpisane równo 350 kg i 4 KW mocy (wystarczy karta motorowerowa lub 18 lat skończone i dowód osobisty). Jak ktoś nie wierzy to niech sprawdzi sobie gdzieś na necie co to jest L6e. I proszę nie pisać durnych komentarzy typu: jak to ma 315 to na pewno nie jest na kartę motorowerową. Jeśli macie do mnie jakieś pytania to piszcie w komentarzach, a nie na gg. PS. film jest robiony po części "dla jaj", z humorem. Nie bierzcie wszystkiego na serio, to miało się fajnie oglądać i wyszło mi to o co chodziło ;)

More Videos...


Ligier JS50 - Samochód dla 14 latka - Test przeprowadzony przez Auto Świat
Ligier JS 50 - www.ligierpolska.com Samochodami tymi mogą poruszać się młodzi ludzie, którzy zdadzą państwowy egzamin na kategorię AM. Pojazdy te rozpędzają się do 45km/h i wyposażone są w silniki diesla o mocy 4KW, co pozwala na swobodne, ekonomiczne (2,5l/100km), ekologiczne i bezpieczne poruszanie się w terenie zabudowanym!

JDM Albizia - Test Drive
Me testing a powerful microcar: JDM Albizia, 523cc, 4kW, 2-cyl. Diesel

Policjantka jeździ bez prawa jazdy
Pod koniec marca na nasz internetowy alert NOWa24 na www.nowagazeta.pl, otrzymaliśmy list od mieszkańców Piersna, którzy informowali, że Alicja Majchrzyk -- jedna z funkcjonariuszek pracująca w Komendzie Powiatowej Policji w Trzebnicy jeździ bardzo niebezpiecznie, stwarzając zagrożenie na drodze dla siebie i pozostałych pasażerów, a także, że... prowadzi samochód bez uprawnień.

LE LIGIER
L'era delle mitiche Ligier in alcune immagini storiche
Follow