Pijany kierowca tira

Subskrybuj Mój kanał !, codziennie nowe i śmieszne filmiki ! :)

More Videos...


Pijany kierowca na autostradzie A4 zderzenie z policją
Około godziny 12:15 10.08.2010 na odcinku autostrady A4 Wrocław - Zgorzelec, pomiędzy zjazdami Krzeptów, a Kąty Wrocławskie, mężczyzna zatamował ruch. Kierowca Volkswagena Golfa jechał całą szerokością jezdni. Dwie ciężarówki zatamowały obydwa pasy ruchu, tak by nikt nie próbował pojazdu wyprzedzić. - taki mail przyszedł dziś do naszej redakcji. Internauta tak opisywał zdarzenie: W bezpiecznej odległości jechaliśmy za mężczyzną przez około 2-3 km. W międzyczasie zadzwoniłem na Policję. Byli już świadomi sprawy i potrzebowali jedynie detali dotyczących miejsca i kierunku w którym auto jedzie. Radiowóz wyjechał z naprzeciwka ze zjazdu na Kąty Wrocławskie, tarasując drogę kierowcy golfa. Ten nie zatrzymał się i uderzył w radiowóz. Dwóch Policjantów bardzo szybko z pojazdu wyszło i obezwładniło mężczyznę.

Kierowco TIRa podziękuj swojemu szefowi
Wyznania kierowcy tira (fragment filmu "Pod Mocnym Aniołem")

Tak jeżdżą nasi kierowcy TIR-ów....:(
Tak jeżdżą nasi polscy kierowcy. TIR o numerze naczepy SK 733CE w trakcie wyprzedzania przez auto osobowe sam wyprzedza innego TIR-a wymuszając na kierowcy osobówki gwałtowne hamowanie...Bez komentarza....:(

Pijany Kierowca - Pościg,zgłoszenie i Zatrzymanie Warszawa
Nietypowe zachowanie kierowcy na drodze. Okazało się że był zalany w trupa. Pirat został zatrzymany. Film pokazuje sytuacje, zapis z rejestratora oraz zatrzymanie pijaka na gorącym uczynku przez Policje.
Follow