Czech Police vs. motorbike

Police chase in the streets of Prague, capital of Czech Republic 31.8.2007

More Videos...


High Speed Police Pursuit vs Motorcycle in Czech R
A biker leads Czech police on a high speed chase through Prague. Police in Czech Republic chasing a motorcycle, breathless!

POLICIE ČR Zásahová jednotka zadržela pachatele krádeže miliónů

řidič AVIE dostal diabetický záchvat
11.10.2010 14:50 dálnice D8 Předem bych se chtěl omluvit za svůj přestupek, držení telefonu za jízdy a doufám, že mi policista, kterého jsem svezl promine a všichni ostatní taky. Normálně se věnuju plně řízení, ale to by jste teď nemohli vidět tohle. Jedu si tak z jednání z Prahy, najíždím na D8 a říkám si proč je kolona na výjezdu z Prahy......a ne naopak...asi nějaký omezení.......a on řidič AVIe s kontejnerem, dostal diabetickej záchvat. Nakonec sem svezl policistu co se ho snažil zastavit. NĚKTERÉ ZÁŽITKY SI NEKOUPÍTE ANI VE FIRMĚ NA ZÁŽITKY :)

Buzerační kontrola a vybrždění od POLICIE ČR - PMJ
Text od autora: Styl jízdy pomahačů mi nevyhovoval, tak jsem je chtěl předjet, to ale kluci neunesli a jali se buzerovat. Neměl bych s kontrolou problém, ale jakmile mi začal příslušník lhát o tom, že mají radar a změřili mě, tak jsem neměl náladu s nimi cokoliv řešit. Nakonec si uvědomil, že jeho lži nepadly na úrodnou půdu a začal se chovat relativně normálně. Po chvíli jsme si jeli každý po svém.
Follow