Polskie Radiowozy Policyjne

Polska Policja - Samochody

More Videos...


Policja Alarmowo - Zabezpieczenie przejazdu Mikołajów.
... na motocyklach:) Gdańsk 2009r

Wielka Obława - Policja i BOR w akcji:)
Kompilacja przejazdow samochodow w/w formacji w Gdańsku. Mialo wyjsc nieco inaczej ale ostatecznie mam za malo filmow z udzialem radiowozow, ktorych z zasady nie filmuje poza pokazami itp.

GTA 4 Polska policja HD
Witam w tym filmie prezentuje swoją kolekcje polskiej policji do gta 4 Police mod w jakości HD. Serdecznie chciałbym podziękować twórcom, za dobrą robotę wykonania tych modeli aut. Po za dwoma teksturami które sam zrobiłem reszta jest innych użytkowników. Co do tekstur to moim wykonaniem jest tekstura w modelu Fiat Ducato i Fiat Ducato long, oraz motor policyjny w trakcie tworzenia zaprezentowany w filmie. Jestem w trakcie przerabiania tekstury Audi A4 sedan i motoru Polish Police. Nie długo pokaz dalszych prac nad innymi teksturami do modeli aut.

Policja pościg - Bajki Dla Dzieci Auta Police chase
Policyjny Pościg Kolory i krztałty Police Cache Auta Zobacz, jak zabawki ożywają ! Film skierowany dla najmłodszych dzieci , dla pobudzania ich wyobraźni przy pomocy kolorowych obiektów . Każdy epizod będzie pomagał dziecku w rozwijaniu kreatywności i logicznego rozumowania Facebook https://www.facebook.com/Bazylland Police Pursuit Police krztałty Colors and Cache See how the toys come to life ! Film directed for the youngest children , to stimulate their imagination with brightly colored objects. Each episode will help your child develop creativity and logical reasoning
Follow