Pirmosios 2009 m. aukos keliuose

Vilniaus pakraštys, Nemenčinės pl., 2009.01.01

More Videos...


Avarija savanoriuose(bikeshow)
mentai gaidziai

Nemenčinės plente, atsitrenkusi į pušį, žuvo jauna vairuotoja
Sekmadienį anksti ryte Nemenčinės plente žuvo 23 metų vairuotoja. Nelaimė įvyko važiuojant nuo Vilniaus Nemenčinės pusę, ties posūkiu į Turniškes. Moteris gyveno šalia Nemenčinės plento, todėl manoma, kad ji važiavo namo. Daugiau: http://www.alfa.lt/straipsnis/14007653/Nemencines.plente..atsitrenkusi.i.pu si..zuvo.jauna.vairuotoja=2012-03-11_08-30/ Daugiau video galite rasti: http://www.alfa.lt/tv

vilkmerge.lt Per avariją sužaloti trys žmonės
Šiandieną, vidurdienį įvykusioje avarijoje sužaloti trys žmonės. Avarija įvyko kelyje Ukmergė - Vilnius, ties Vaitkuškio kaimu. Kaip pasakojo avarijosliudininkas, V.K., gyvenantis Vilniuje, jis automobiliu "Subaru" ir prieš jį važiavęs "Audi 80" nedideliu greičiu leidosi nuo kalno. Staiga iš už posūkio išniro prabangus "Mercedes Benz L4 Matic", automobilį sumėtė ir jis slysdamas šonu trenkėsi į "Audi".

Tragiška avarija Vilniuje
Jauna moteris žuvo ankstų sekmadienio rytą nesuvaldytam automobiliui „VW Jetta" Vilniuje nuvažiavus nuo kelio ir įsirėžus į medį. Avarija apie 6.35 val. įvyko Nemenčinės plente, netoli sankirtos su Turniškių gatve. Per avariją automobilį vairavusi mergina (gimusi 1989 m.) žuvo iš karto. Jos kūną iš sumaitoto automobilio traukė ugniagesiai gelbėtojai. Daugiau informacijos cia: http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/nusikaltimaiirnelaimes/baisi-avarija-k ovo-11-osios-paryciais-vilniuje-zuvo-namo-skubejusi-jauna-moteris-59-202645 #axzz1on2QeTNX 2012 m. kovo 11 d.
Follow