ColorShift - Plastic Dipping - 300c - Matte White (Mat Beyaz)

Plastic Dipping , iç ve dış alanlar için uygun olan ve hava ile teması sonucu kuruyan ve daldırma, fırça ile uygulama ve basınçlı hava tabancası ile püskürtme işlemiyle gerçekleştirilen sentetik kauçuk kaplamadır .Kauçuk ile kaplar, katmanlaştırır, korur, sıkıştırır, yalıtır ve kaymayı önler. Her türlü hava koşuluna karşı uygundur.. Her zemine uygulanabilen ve sıkıldığınızda çok kolay sökülebilen , Koruyucu özelliği ile % 400 esneyebilen yapısı sayesinde dışarıdan gelen fiziki darbelere karşı alt yüzeyi koruma altına almaktadır. Sökülmesi halinde alt yüzeydeki (boya ,plastik ,cam ,krom vs.) kesinlikle zarar vermemektedir. -34ºC ile +150ºC arasındaki ısıya, sürtünmeye ,rutubete, asite, tuza ve bazik maddelere karşı dayanıklı kaplama malzemesidir.

More Videos...


Chrysler 300C body kit custom Rolls Royce Phantom - By CWC
Modification de la face avant d'une Chrysler 300C avec un kit Rolls Royce Phantom, installation d'un kit Lambo Doors et de 4 jantes Chrome 22pouces par le garage auto California Wash Concept à Baillargues près de Montpellier France.

300c OWL 5 Meeting Paderborn/Germany

Chrysler 300c 24s Black on Black
I posted a movie a while back and since then I put a jobdesign kit on, re-did the whole front end, added the srt-8 spoiler and blacked out the corners and tails

300c heavy form bass kick
https://www.facebook.com/devilkaztomz 300c bass kick music; Liquid Stranger - Ripple (VIP)
Follow