ColorShift - Plastic Dipping - 300c - Matte White (Mat Beyaz)

Plastic Dipping , iç ve dış alanlar için uygun olan ve hava ile teması sonucu kuruyan ve daldırma, fırça ile uygulama ve basınçlı hava tabancası ile püskürtme işlemiyle gerçekleştirilen sentetik kauçuk kaplamadır .Kauçuk ile kaplar, katmanlaştırır, korur, sıkıştırır, yalıtır ve kaymayı önler. Her türlü hava koşuluna karşı uygundur.. Her zemine uygulanabilen ve sıkıldığınızda çok kolay sökülebilen , Koruyucu özelliği ile % 400 esneyebilen yapısı sayesinde dışarıdan gelen fiziki darbelere karşı alt yüzeyi koruma altına almaktadır. Sökülmesi halinde alt yüzeydeki (boya ,plastik ,cam ,krom vs.) kesinlikle zarar vermemektedir. -34ºC ile +150ºC arasındaki ısıya, sürtünmeye ,rutubete, asite, tuza ve bazik maddelere karşı dayanıklı kaplama malzemesidir.

More Videos...


Chrysler 300C body kit custom Rolls Royce Phantom - By CWC
Modification de la face avant d'une Chrysler 300C avec un kit Rolls Royce Phantom, installation d'un kit Lambo Doors et de 4 jantes Chrome 22pouces par le garage auto California Wash Concept à Baillargues près de Montpellier France.

Chrysler 300c - Insane Burnout and got busted by Police!
Insane burnout in the city! --------------------------------------------------------------------------- --------------- Subscribe my Channel for more: http://bit.ly/1C46AWK Facebook: http://on.fb.me/1GyYvyp YouTube: http://bit.ly/1xS3eJU Snapchat: kevsuphh Thanks for watching this video. Subscribe for more!

300c OWL 5 Meeting Paderborn/Germany

300c heavy form bass kick
https://www.facebook.com/devilkaztomz 300c bass kick music; Liquid Stranger - Ripple (VIP)
Follow