vilkmerge.lt: avarijos metu vienas žmogus žuvo ir keturi sužeisti

Šiandien, kelioliką minučių po vidurdienio skaudi nelaimė įvyko kelyje Ukmergė - Molėtai, ties Šešuolių sankryža. Dėl kol kas nežinomų priežasčių, automobilis VW Golf nuvažiavo nuo kelio ir trenkėsi į medį. Tikriausiai dėl avarijoje patirto šoko, medikams buvo pranešta, kad nelaimės metu sužalotas tik vienas žmogus. Atvykus pirmajam ekipažui paaiškėjo, kad tiek vairuotojas, tiek kartu važiavę 4 keleiviai sunkiai sužeisti, o trys iš jų užspausti sumaitotame automobilyje.

More Videos...


vilkmerge.lt Per avariją sužaloti trys žmonės
Šiandieną, vidurdienį įvykusioje avarijoje sužaloti trys žmonės. Avarija įvyko kelyje Ukmergė - Vilnius, ties Vaitkuškio kaimu. Kaip pasakojo avarijosliudininkas, V.K., gyvenantis Vilniuje, jis automobiliu "Subaru" ir prieš jį važiavęs "Audi 80" nedideliu greičiu leidosi nuo kalno. Staiga iš už posūkio išniro prabangus "Mercedes Benz L4 Matic", automobilį sumėtė ir jis slysdamas šonu trenkėsi į "Audi".

www.kl.lt: Kelyje į Girulius žuvo du žmonės
Antradienio rytą, apie 9 val., Klaipėdoje įvykusioje avarijoje žuvo vyras ir moteris. http://klaipeda.diena.lt/naujienos/miestas/kelyje-i-girulius-zuvo-moteris-2 17120

Kraupi avarija Klaipėdos gatvėje, Panevėžyje

Siaubinga avarija Vilniuje: nuo tilto nuvirto sunkvežimis
Vilniaus centre pirmadienį, apie 12.15 val., įvyko itin kraupi avarija. Ant tilto prie Edukologijos universiteto sunkvežimis susidūrė su lengvuoju automobiliu. Visiškai sudaužyta "Kia" liko ant tilto, o sunkvežimis, vežęs statybines atliekas, nukrito į A. Goštauto gatvę.
Follow