vilkmerge.lt: avarijos metu vienas žmogus žuvo ir keturi sužeisti

Šiandien, kelioliką minučių po vidurdienio skaudi nelaimė įvyko kelyje Ukmergė - Molėtai, ties Šešuolių sankryža. Dėl kol kas nežinomų priežasčių, automobilis VW Golf nuvažiavo nuo kelio ir trenkėsi į medį. Tikriausiai dėl avarijoje patirto šoko, medikams buvo pranešta, kad nelaimės metu sužalotas tik vienas žmogus. Atvykus pirmajam ekipažui paaiškėjo, kad tiek vairuotojas, tiek kartu važiavę 4 keleiviai sunkiai sužeisti, o trys iš jų užspausti sumaitotame automobilyje.

More Videos...


vilkmerge.lt Per avariją sužaloti trys žmonės
Šiandieną, vidurdienį įvykusioje avarijoje sužaloti trys žmonės. Avarija įvyko kelyje Ukmergė - Vilnius, ties Vaitkuškio kaimu. Kaip pasakojo avarijosliudininkas, V.K., gyvenantis Vilniuje, jis automobiliu "Subaru" ir prieš jį važiavęs "Audi 80" nedideliu greičiu leidosi nuo kalno. Staiga iš už posūkio išniro prabangus "Mercedes Benz L4 Matic", automobilį sumėtė ir jis slysdamas šonu trenkėsi į "Audi".

Kraupi avarija Klaipėdos gatvėje, Panevėžyje

Vilkmerge.lt: Nuo policijos sprukęs jaunuolis žuvo avarijoje
Apgadinęs du automobilius ir sprukęs nuo ji persekiojančių pareigūnų, 24 metų A. M., kelio posūkyje nesuvaldė vairuojamos transporto priemonės, nuvažiavo nuo kelio ir vertėsi. Nuo patirtų sužalojimo vairuotojas mirė ligoninėje.

Avarija prie Elektrėnų
Pirmadienį kelyje Vilnius--Kaunas susidūrė lengvasis automobilis ir vilkikas. Žuvo du lengvojo automobilio keleiviai - vairuotojo bendradarbiai. Vairuotojas liko gyvas. 15 val. 04 min. kelyje Vilnius--Kaunas, prie posūkio į Elektrėnus, susidūrė vilkikas ir „Peugeot Partner". Lengvasis automobilis rėžėsi į vilkiko galą ir apvirto. Žuvo 40 ir 44 metų kauniečiai. Skaitykite daugiau: http://www.alfa.lt/straipsnis/14882651/Prie.Elektrenu.i.stovinti.vilkika.re zesi.lengvasis.automobilis=2012-06-25_15-48/ Daugiau video: http://www.alfa.lt/tv
Follow