John Hansen, RS6 intro

Film af RS6 forfra, bremser for, motorrum og start

More Videos...


AUDI RS6 5.0TFSI V10 tuned by Pachura Moto Center
Stworzyliśmy bestię 730 KM i 805 Nm -- to doskonałe połączenie imponującej mocy i niesamowitego dźwięku! http://www.motocenter.pl/pl/Projekty/Limuzyny/Tuning-Audi-RS6-5.0-V10-TFSI Już w momencie, kiedy to niesamowite auto przejechało przez bramy naszego serwisu - Pachura Moto Center - wiedzieliśmy, że mamy do czynienia z prawdziwym potworem. Nie przypuszczaliśmy jednak, że uda nam się przeobrazić go w tak potężną bestię! Audi RS 6 już w serii poraża swoją mocą. Potężne, zmierzone na naszej hamowni, 580 KM i 666 Nm powinno zadowolić nawet najbardziej wybrednego kierowcę. Ale dla naszego klienta to wciąż było za mało... Postawił nam tylko jeden warunek -- wykrzesać z tego auta 700 KM! Pierwszym krokiem jaki zrobiliśmy było przeprowadzenie modyfikacji silnika Abt Power na 700 KM. Pierwsze pomiary na hamowni udowodniły, że osiągnęliśmy swój cel, ale my wiedzieliśmy, że z tego auta da się wydobyć znacznie więcej. Kolejnym etapem naszych prac był montaż pięknego układu wydechowego Abt Sportsline ze stali kwasoodpornej. Układ składa się z zespolonych tłumików środkowych oraz dwóch tłumików końcowych z końcówkami wydechowymi o średnicy 80mm. Dodatkowo zamontowaliśmy specjalne filtry powietrza. Następnie RS6 „ubraliśmy" w elegancki przedni spoiler oraz tylny dyfuzor Abt -- oba zostały wykonane z najwyższej jakości carbonu. Na koniec auto ponownie wprowadziliśmy na hamownię. Wystarczył jeden pomiar, by udowodnić, że wydobyliśmy z tej bestii niebagatelne 730 KM i 805Nm! Warto dodać, że ogranicznik prędkości został ustawiony na 340 km/h. Przypominamy, że udzielamy gwarancji na 2 lata lub na 100 tys. km na modyfikacje silnika Abt Sportsline.

Fun with Snow: Audi RS6 Plus Avant C5 and twice a BMW 3-series Coupé.
Last winter, we had lots of fun after days of snow. We played at a parkinglot with these 3 cars, and I hope you will enyoy this video. Sorry for the unstabil video, but it was freezing and i dident have handgloves, so it was incredibly cold to me!

HD+: Porsche 997 GT2 vs MTM Audi RS6 730 HP
http://www.m5board.com/vbulletin/e60-m5-e61-m5-touring-discussion/141437-su percar-shootout-august-2009-koenigsegg-ccr-evolution-nissan-gtr-bmw-m5-pors che-carrera-gt-ferrari-599-gtb-f1-porsche-911-gt2-997-lamborghini-lp560-4-g allardo-jaguar-xfr-more.html HD: Porsche 997 GT2 vs MTM Audi RS6 730 HP

Ultima RS6 V8 biturbo with KMS management system on dyno at Kronenburg Autosport
Ultima RS6 V8 biturbo with KMS management system on Dyno at Kronenburg Autosport www.van-kronenburg.nl
Follow