Motorrad Burnout Fireburnout Amazing

Amazing Burnout-Abonnieren nicht vergessen!^^

More Videos...


Motorcycle burnout, fire accident, oil duct malfunction. Palenie gumy razem z motocyklem.
Jukin Media Verified (Original) * For licensing / permission to use: Contact - licensing(at)jukinmediadotcom Jestem jednym z wzorów pechowości na tym świecie. Chcąc zapewnić trochę rozrywki wszystkim motocyklistą którzy odwiedzili nas na pikniku w trakcie palenia gumy (miało być do wystrzału bo było już jej naprawdę mało) najprawdopodobniej puściła jakaś uszczelka lub chłodnica oleju i olej w kontakcie z kolektorem zapalił się dość konkretnie. Motocykla nie sprzedaje na allegro itp. wszystkie tego typu teksty że puszczę go jako niekatowany są mało poważne. Jak tylko zejdzie mi opuchlizna z poparzonej ręki biorę się za naprawę maszyny, ułatwili mi to wszyscy uczestnicy zlotu którym naprawdę bardzo dziękuję za datki na nowy silnik, uzbierało się trochę więcej jak połowa ceny silnika więc na dniach zaczynam jego poszukiwania i wymianę aby nie stracić za dużo sezonu 2015. Na pikniku nr V było tak i nic nie spłonęło oprócz gumy: https://www.youtube.com/watch?v=M0zfRuZpB5c Chcecie pomóc w renowacji tej jeszcze w sumie nie dokończonej wizualnie maszyny? Udostępniajcie filmik znajomym. Dość popularny stał się filmiki, szczególnie wśród hejterów - "niech płoną" jak nie wiedza jak to trzeba replay włączyć :P Motocykl jest konstrukcją "customową" z stajni motocykli grupy motocyklowej "Never Done" z Zduńskiej Woli, w ciągu najbliższych dni stanie znowu na koła i od nowa zaczną się prace nad jego osobliwym wizerunkiem :) https://www.facebook.com/neverdonezdw?fref=ts Przestroga trafi do wielu osób i taki tego cel także jest :)

Top Fuel Motorcycle Dirt Drag Racing
Extreme Top Fuel Motorcycle Dirt Drag Shoot Out. Let her Rip https://www.facebook.com/Dixiedirtdraggers?fref=ts

The Best Burnout EVER????
At the 2011 Burnout party!!! Watch the bonus footage HERE: https://www.youtube.com/watch?v=TjbyaC25rWQ&index=2&list=PLaY8tuDgVkKMkuOWw __H61tiJitUiYznb This vehicle was bought to finish the show with a bang!! This was done in front of the house on a PRIVATE road!

Best Motorcycle Fails 2017 Fails Wins Compilation
Be the first who will see all new funny videos, funny fails, epic fails, epic wins,motorcycle fails,motorcycle wins,wheels fails,motorcycle crashes,motorcycle videos and other compilations.
Follow