Motorrad Burnout Fireburnout Amazing

Amazing Burnout-Abonnieren nicht vergessen!^^

More Videos...


Motorcycle burnout, fire accident, oil duct malfunction. Palenie gumy razem z motocyklem.
Jukin Media Verified (Original) * For licensing / permission to use: Contact - licensing(at)jukinmediadotcom Jestem jednym z wzorów pechowości na tym świecie. Chcąc zapewnić trochę rozrywki wszystkim motocyklistą którzy odwiedzili nas na pikniku w trakcie palenia gumy (miało być do wystrzału bo było już jej naprawdę mało) najprawdopodobniej puściła jakaś uszczelka lub chłodnica oleju i olej w kontakcie z kolektorem zapalił się dość konkretnie. Motocykla nie sprzedaje na allegro itp. wszystkie tego typu teksty że puszczę go jako niekatowany są mało poważne. Jak tylko zejdzie mi opuchlizna z poparzonej ręki biorę się za naprawę maszyny, ułatwili mi to wszyscy uczestnicy zlotu którym naprawdę bardzo dziękuję za datki na nowy silnik, uzbierało się trochę więcej jak połowa ceny silnika więc na dniach zaczynam jego poszukiwania i wymianę aby nie stracić za dużo sezonu 2015. Na pikniku nr V było tak i nic nie spłonęło oprócz gumy: https://www.youtube.com/watch?v=M0zfRuZpB5c Chcecie pomóc w renowacji tej jeszcze w sumie nie dokończonej wizualnie maszyny? Udostępniajcie filmik znajomym. Dość popularny stał się filmiki, szczególnie wśród hejterów - "niech płoną" jak nie wiedza jak to trzeba replay włączyć :P Motocykl jest konstrukcją "customową" z stajni motocykli grupy motocyklowej "Never Done" z Zduńskiej Woli, w ciągu najbliższych dni stanie znowu na koła i od nowa zaczną się prace nad jego osobliwym wizerunkiem :) https://www.facebook.com/neverdonezdw?fref=ts Przestroga trafi do wielu osób i taki tego cel także jest :)

Top Fuel Motorcycle Dirt Drag Racing
Extreme Top Fuel Motorcycle Dirt Drag Shoot Out. Let her Rip https://www.facebook.com/Dixiedirtdraggers?fref=ts

STUNTER 13 - 1st PLACE PLUS STUNT GRAND PRIX 2013
For more visit : FACEBOOK - https://www.facebook.com/stunter13dotcom Contact : stunter13@tlen.pl , Phone : +48518216699 WEBSITE - http://www.stunter13.com INSTAGRAM - http://www.instagram.com/stunter13com TWITTER - https://www.twitter.com/stunter13com CAMERA BY MACIEK KOCHMAN - https://www.facebook.com/smasherphoto

Motorrad Burnout | Fire Burnout Motorcycle | Motorradwelt Bodensee 2016
Die Jungs von der Black Forest Burnout Crew ließen es auf der Motorradwelt Friedrichshafen wieder richtig rauchen. Bis der Reifen platzt! Besucht mich auch auf Facebook unter: http://facebook.com/MotorradNachrichten Mein weiterer YouTube-Kanal: http://www.youtube.com/MotorradNachrichten Impressum: http://horsemen-of-apocalypse.com/sadlkglsadgbashgoiashdg-2/ Mein Blog: http://horsemen-of-apocalypse.com Auf der Suche nach Motorrad-DVDs? http://motorrad.video --------------------------------------------------------------------------- --------- * Hierbei handelt es sich um sogenannte Affilate-Links. Durch den Kauf über den Link bekomme ich evtl eine kleine Provision, ohne dass ihr mehr zahlen müsst. Ihr unterstützt mich dadurch also etwas. Danke dafür! (nicht unbedingt in jeder Videobeschreibung zu finden)
Follow