Drag Racing 1/4 Mile times 0-60 Dyno Fast Cars Muscle Cars

Przyczepa leśna sam

Prezentacja przyczepy sam


 


More Videos...


"Wszędołaz" - pierwszy wyjazd z garażu
Pierwsze próby pojazdu terenowego. Pojazd jest robiony od zera i nie jest jeszcze ukończony, ale jak widać już można nim z powodzeniem poszaleć :).

Proba HDS'a #2

ATV TRAILER BY JARO
the story of my home made atv trailer- total cost about 1000 USD + my work ;-) visit my home www about old motorbikes http://jarekstryszawa.w.interia.pl more photos: http://jarekstryszawa14.w.interia.pl/przyczepka_honda.htm

█▬█ █ ▀█▀ - Przyczepa załadowana drewnem... niebezpiecznie bywa
To nie prędkość ale stan dróg jest przyczyną wypadków, ten filmik jest tego dowodem, wyrwa w jezdni mogła doprowadzić do niezłego karambolu...

Przyczepa leśna /UNHZ 500/Homemade Log Loading Trailer

Sztuka załadunku.
To się nazywa wyczucie!

ciągnik sam z trollem

Przyczepa do przewozu drewna z żurawiem
http://www.avantpolska.pl/ Przyczepka do drzewa z jednostką ładunkową to łatwe i skuteczne narzędzie do załadunku i rozładunku drewnianych kłód. Przyczepa podłączona jest do AVANTa za pomocą kulowego haka, wymagane jest w ładowarce podwójne tylne wyjście hydrauliczne, które umożliwia szybkie i łatwe podłączenie. W opcji może być wyposażona z napędem hydraulicznym na 4 koła, zasilanym poprzez wał trakcyjny. Poprawia to znacznie możliwości terenowe i jest często konieczne do jazdy po lesie. Dźwig ładujący może być wyposażony w zdalną wciągarkę, dzięki której można w ten sposób wyciągać kłody z miejsc ciężko dostępnych. Dzięki zdalnemu sterowaniu jeden operator może z łatwością pracować z wciągarką.

budowa przyczepy TANDEM
film przedstawia budowę przyczepy tandem jeśli się podobało to zostaw coś po sobie :)

Moby1 expedition trailers: Overland Expo
For some people towing a trailer is a better option than a truck camper or RV because they like being able to park all the gear at camp and have a separate vehicle to still get around in. A small trailer is fast and easy to move and for the preppers thinking of a bug out vehicle option, a trailer makes sense because you can drive your vehicle 5 days a week to work and back but if you have to bug out...your entire setup is packed and ready to go in the garage, just hook up and bug out!!! I like these tear drop mini campers because they are small and offer hard protection that soft tents dont. I am a minimalist so I gravitate to rigs like this. Big RV's can't fit a lot of places and can't turn around quickly and to me mobility is a major priority. Small rig...small target. Big rig big target...big slow target at that!

Wielkie budowy czyli Bob budowniczy i jego wynalazki
Wielkie budowy czyli Bob budowniczy i jego wynalazki

przyczepa do zwozki drewna/rückewagen ..

Budowa przyczepy
Ładowność ok. 15ton| 15,5m3| koszt 17 tys. zł | Oceniać i komentować !!

Dt 75 wyrywanie kamienia
Chmielewski w akcji;)

MTZ 82 HDS
hds
Which car is faster? Which Car is Faster?

Similar 1/4 mile timeslips to browse:

2008 Jaguar Super V8 : 14.010 @ 104.210
NA, Tires: Pirelli P6 Four Season


1999 Ford Mondeo Ghia: 16.000 @ 85.000
Mr. A, Engine: 2.0 16v Zetec-E, Tires: Continental


 


©2014 DragTimes - Disclaimer