KM Płock - zapowiedź przystanków!

Bardzo podobała mi się wersja z dziecięcym głosem (utworzona chyba na Dzień Dziecka). Zdążyłem nagrać tylko tyle ;( Była wersja z chłopcem i dziewczynką. Teraz wrócili to wersji szepczącego facet, którego wcale nie słychać ;-( Ale za sam pomysł operatorowi należy się 5. Solaris Urbino II 12

More Videos...


Komunikaty głosowe
Komunikaty głosowe firmy PIXEL w Białymstoku.

Przejazd linią E8 PLUS [27-28.10.2012]
Przejazd linią specjalną E8PLUS uruchomioną na uroczystość Wszystkich Świętych. W filmie możemy usłyszeć zapowiedź każdego przystanku znajdującego się na trasie oraz urywki filmów z wybranych miejsc.

Nowe pseudozapowiedzi MZK Piła
No i stało się to o czym myślałem. Po zmianie nazw przystanków przyszła pora na zmianę zapowie... ekhm, tego zapowiedziami nazwać nie można, bo zacznijmy od tego, że je słabo słychać, tudzież w ogóle w niektórych autobusach. Jak na razie tylko karton ma stary SIP i zapowiedzi. Szkoda, bo poprzedni lektor (w zasadzie lektorka) była super.

PIXEL ASTERIX PKM Sosnowiec
System informacji pasażerskiej firmy PIXEL Bydgoszcz , ze sterownikiem najnowszej generacji o chwytliwej nazwie Asterix . Zastosowane w najnowszych autobusach Solaris Urbino 12 i 18 , system oprócz zapowiedzi przystanków zapowiada nazwę kierunku oraz numer linii na zewnątrz pojazdu, na każdym przystanku.
Follow