More Videos...


11 Dalykų kurių nepatariame daryti mokykloje
http://www.youtube.com/user/IamRokas migravau i nauja kanala! Visi nauji video ir snei video[HQ] cia. Ariogalos gimnazijos abiturientų video paskutinio skambučio proga.

NEskatink smurto NEtoleruok patyčių
Trumpametražis socialinis filmas "NEskatink smurto - NEtoleruok patyčių". Filmuotas Trakuose ir Vilniuje, aktoriai Kyokushin karate ir sveikatingumo klubo "Energijos Smūgis" auklėtiniai. Scenarijaus autorius ir režisierius Darius Petrikauskas. Prodiuseris ir kovų koordinatorius Regimantas Ivickas.

Arčiau mūsų (2015 09 12) Dėl vaiko globos apsisprendė per naktį
Lietuvių sąmoningumas vaikų globos tema – auga, taip teigia TV žurnalo „Arčiau mūsų“ kūrybinė grupė atlikusi eksperimentą gatvėje ir išgirdusi daugumos gatvės praeivių pozityvų požiūrį. „Gal nesugebėsiu? O gal savo kelyje liksiu be pagalbos ir palaikymo? Ir abejonės turbūt reiškia, kad man nereikėtų to daryti, nes nežinau, ar iš tikrųjų noriu?“, – tokie klausimai ir dvejonės, dažnam globėjui kyla prieš priimant sprendimą dėl vaiko globos, tačiau Rūta ir Alvydas Dabulskiai laiko tam neturėjo. Jiems kone per naktį reikėjo apsispręsti, ar į savo ir taip gausią šeimyną priimti globotines Sijandą, Birutę ir Vitą. Šios trys mergaitės tuo metu augo pas Rūtos uošvius, todėl, kaip ji pati sako, palikti vaikų likimo valiai nesinorėjo.

Antakiu korekcija namuose.
Sveiki :) Šiame video jums parodysiu kaip prižiūrėti antakius; pešioti,kirpti,piešti. Taip pat matysite netinkamas antakių formas,kurių nereikėtų piešti :) Smagaus žiūrėjimo. Tikiuosi video jums patiks ir padės. :))
Follow