More Videos...


11 Dalykų kurių nepatariame daryti mokykloje
http://www.youtube.com/user/IamRokas migravau i nauja kanala! Visi nauji video ir snei video[HQ] cia. Ariogalos gimnazijos abiturientų video paskutinio skambučio proga.

NEskatink smurto NEtoleruok patyčių
Trumpametražis socialinis filmas "NEskatink smurto - NEtoleruok patyčių". Filmuotas Trakuose ir Vilniuje, aktoriai Kyokushin karate ir sveikatingumo klubo "Energijos Smūgis" auklėtiniai. Scenarijaus autorius ir režisierius Darius Petrikauskas. Prodiuseris ir kovų koordinatorius Regimantas Ivickas.

10 dalykų, kurių nedera daryti mokytojui.
Ačiū Eimantui Mačiui už sumontuotą video!!!!!

Tarun - Dabar į Save
Kamera / Montažas - Elvis Peckeliūnas Mano širdis kaip purvinas puodas, Milijonus gyvenimų egoizmui virti naudotas. Jis pridegęs ir pajuodęs, Bet aš pasiruošęs savo širdį išveist. Dabar sėdžiu kambary, galvodamas, ką daryti Kaip nepasiduoti man, kaip man atlaikyti Šį ilgą, tokį ilgą kelią vedantį į save. Taip kartais lenkia pasiduoti, eiti į kitą pusę. Bet jei neisiu kryptimi į savo širdies valymą, Kaip tu manai, kurs čia rašai, kur nueiti galima. Taigi, vadinas, aš turiu tik du pasirinkimus: Savo sielos suvokimą ar eilinį nutolimą nuo jos. O gal galėčiau tiesiog vietoje stovėti, Tada man nereikėtų nei viena kryptim judėti. Bet neiti į save, tai eiti nuo savęs. Juk nebūna ilgai stovinčio nerūgstančio vandens. Tad jei ne dabar, į save ne darbar, Kažkada vistiek teks, nes vistieks teks pavargt Nuo širdies nešvaros keliamos netvarkos. Juk per amžius esu, nepabėgsiu nuo jos. Mano širdis kaip purvinas puodas, Milijonus gyvenimų egoizmui virti naudotas. Jis pridegęs ir pajuodęs, Bet aš pasiruošęs savo širdį išveist. Taip sukiosiuosi žemėj mirtis po mirties, Nes čia sukiojasi tie, kuriems nepavyko pasiekt Savo sielos gelmės, sielos prigimties, Švarios širdies, kuri galėtų per akis blizgėt. Juk mano gyvenimas mirtimi nesibaigs, Tad poreikis grįžti namo vistiek nepraeis. Todėl aš niekad negaliu sustoti dėti pastangų, Kol negyvensiu sielai prigimtiniu gyvenimo būdu. Turiu išspausti iš gyvenimo viską, kas įmanoma. Gyventi visada kaip prieš gyvenimo pabaigą. Kitaip, kam man gyvybė, kam man ta dienų daugybė. Kelkis, eik atkurti savo sielos tapatybės. Stiprybės man tikrai prireiks Tiek daug pagundų man reikės įveikt, Kad prisiskverbt iki sielos, kuriai reikia tik vieno, O jai reikia tik Dievo. Mano širdis kaip purvinas puodas, Milijonus gyvenimų egoizmui virti naudotas. Jis pridegęs ir pajuodęs, Bet aš pasiruošęs savo širdį išveist. Imk Dieve mano širdį ir valyk ją kaip tik nori. Aš sukasiu lūpas ir iškęsiu sunkumų svorį. Atlaikysiu tavo valiklius, jų graužimo keliamus skausmus, Kad tik arčiau tavęs, kad tik arčiau, kad tuo pačiu arčiau savęs. Mano širdis kaip purvinas puodas, Milijonus gyvenimų egoizmui virti naudotas. Jis pridegęs ir pajuodęs, Bet aš pasiruošęs savo širdį išveist.
Follow