Falowanie obrotów Vectra C Z20NET

Falowanie obrotów Vectra C Z20NET. Co może być przyczyną? Na pewno nie jest przez instalację LPG.

More Videos...


Falowanie Obrotów Opel 1.6 16V - Rozwiązanie
Jeżeli w Twoim samochodzie, falowanie obrotów ma podobny problem, tj. na zimnym po zakończeniu "ssania", to na 99% tak samo jak u mnie, powodem jest USZKODZONY STEROWNIK SILNIK, należy podmienić razem z IMMOBILISER i sprawdzić, jak samochód reaguje na innym i pewnie rozwiążecie swój problem :) Być może będzie potrzebna wizyta u elektronika samochodowego, np. w AUTO-TRONIC ELEKTRONIKA SAMOCHODOWA z Bytomia, wtedy wystarczy podmienić sterownik, bez immo, bo warsztat ten posiada sprzęt do zakodowania nowego sterownika do starego IMMO przy stacyjce. Subskrybuj mój kanał. If, in your car, waving rotation has a similar problem, ie. In the cold after the "suction" is 99% the same as me, the reason is DAMAGED motor controller, you must replace with Immobiliser and see how the car reacts to different and probably will solve your problem :) Perhaps it will need to visit in car electronics, for example. In AUTO-TRONIC ELECTRONICS CAR from Bytom, then just replace the driver, immo, because the workshop has equipment to encode the new driver to the old IMMO with the ignition. Subscribe to my channel. • • • DOŁĄCZ DO FORUMWIEDZY • • Subskrybuj kanał ForumWiedzy: http://www.youtube.com/c/forumwiedzy?sub_confirmation=1 • Facebook: https://www.facebook.com/ForumWiedzyPL • Twitter: https://twitter.com/ForumWiedzy • Instagram: https://www.instagram.com/forumwiedzy.pl/ • Google+: https://plus.google.com/+ForumWiedzy • WWW Blog: http://www.forumwiedzy.pl Dołącz do ForumWiedzy w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco! Jeżeli mój film Ci pomógł i chcesz się odwdzięczyć, wystarczy klik i dokonać drobnej dotacji, która mi pomoże w dalszym rozwoju kanału. Z góry dziękuję za wsparcie. https://www.paypal.me/bogdanligeza --------------- Zostań patronem kanału ForumWiedzy.pl i prześlij dotację na Patronite.pl, jeśli filmy na kanale są dla Ciebie cenne. https://patronite.pl/forumwiedzy Z góry dzięki! Każda dotacja pomaga w rozwoju kanału i tworzeniu kolejnych ciekawych materiałów dla Ciebie.

Vectra C falowanie obrotów

Wibracje silnika opel vectra c 1.9 cdti
jak ją kupiłem już tak miała z początku myślałem że to wtryskiwacz ale przejechałem ponad 30 tyś kilometrów nic się nie zepsuło silnik pracuje równo na biegu jałowym ale po dodaniu gazu i przytrzymaniu na 1100 obrotach zaczyna szaleć i nie wiem co jest przyczyną

Falujące obroty Vectra C 2.0 Turbo Z20NET
Obroty falują na biegu jałowym (+/-30 obr/min). Podczas utrzymywania pedału gazu w jednej pozycji, falowanie nadal jest widoczne. Falowanie jest zgodne z tym co pokazuje odczyt z sondy lambda (ubogo obroty spadają, bogato rosną).
Follow