2010 07 10 - Šiauliai Policija Negrazu Krūmai ...

Šiauliai - Kelių policija ir vėl akylai prižiūri saugų eismą mūsų gatvėse .... ;) Krūmai, negražu ... eismo dalyvius reikia drausminti, o ne bausti pirmai progai pasitaikius ... Tikri šaunuoliai, manau Šiauliai turi kuo didžiuotis.

More Videos...


Kai fotografuoja is galo. RD efektyvumo testas

Policininkai dirba (ne)pažeidinėjant taisyklių?!.
2012 birželio 03 d. 21:55 val., Jakų žiedinė sankryža, Klaipėdos rajonas. Užfiksuoti patruliuojantys policijos pareigūnai, transporto priemonės ID numeris L1806. Keletas punktų, klausimų, pamąstymų. Veiksmas 21:55 val.: ar normalu, kad policijos ekipažas sustabdo patikrinimui transporto priemonę 1) remontuojamame kelio ruože, 2) žiedinėje sankryžoje, 3) policijos transporto priemonė stovi tik su įjungtomis avarinėmis lempomis. Kadangi policijos automobilis trukdė mūsų eismui, t.y. nusukimui Dovilų kryptimi, kyla sekantys klausimai: ar policininkams buvo būtinybė stabdyti automobilį būtent žiedinėje sankryžoje, kodėl nebuvo įjungti švyturėliai, ko pasekoje pareigūnų automobilis buvo pastebėtas netikėtai ir vos išvengta eismo įvykio. Tą patį vakarą veiksmas 22:10 val.: ar normalu, kad policijos pareigūnai sustabdo vilkiką 1) remontuojamame kelio ruože, 2) žiedinėje sankryžoje, 3) po tiltu (!!!), 4) policijos transporto priemonė stovi be įjungtų švyturėlių, net avarinės šviesos neįjungtos. Policijos kontrolės skyriui reikėtų taip pat pasidomėti, ar sustabdytų transporto priemonių vairuotojai iš vis buvo patraukti administracinėn atsakomybėn, ar policijos pareigūnai tik "šiaip" stabdinėja netinkamose vietose. Kas galėtų paneigti, kad dar nevyksta kokie kitokie veiksmai.... P.S. filmuose dažniausiai matome po tiltais dirbančias kitos srities specialistes.

Radviliškio rajono policijos pareigūnai nuo šiol patruliuos naujausiomis mašinomis
Kieno liežuvis aštresnis „Auksiniame balse": Kelmickaitės ar Rožicko? O sako, kad lietuviai neturi humoro jausmo:)

M.Juškauskas gerina policiją. Berkut 6 dal. Matuoklis be leidimo ir nepatikimas. 2007.
2007 03 09 LVAT 3 teisėjų ir 2007 06 18 LVAT 5 teisėjų nutarimai - http://www.infolex.lt/portal/start.asp?act=disk&fwd=komentarai%2Easp%3FdskI D%3D72003%26view%3D6&groupID=1 . --- Gamintojas - http://www.olvia.ru/rus/berkut.html . - Virš 100 M.J. sugalvojimų įdiegimo dėl poįstatyminės teisėkūros ir veiklos pagerinimo bei straipsnių apie trūkumus įrodymai, dar apie 100 įdiegti pasiūlius žodžiu, įrodant teismuose ir kt. - http://foto.delfi.lt/album/63485/
Follow