Nawigacja do Hyundaia ix35 produkcji FlyAudio - nowość! z lektorem

Przedstawiamy urządzenie nawigacyjne do samochodów Hyundai ix35 produkowane przez naszego dostawcę firmę FlyAudio. Urządzenie zrobiło furorę na październikowych targach elektroniki w Hong Kongu. Wysoka jakość FlyAudio połączona z dopracowanym designem maski powodują, że ta nawigacja staje się powoli hitem wyposażenia europejskiego crossa koreańskiego producenta.

More Videos...


Nawigacja do Hyundai IX35 po lifcie - aż 8" wyświetlacz!!! Od Navidirect.pl
Nawigacja doposażeniowa do prestiżowych wersji popularnego SUV'a koreańskiego producenta. Idealnie dopasowany do kokpitu samochodu. Zawiera pełen pakiet multimediów, odbiornik GPS dostosowany do pracy z np. AutoMapą, możliwość podpięcia kamery cofania, kamery DVR, modemu internetu 3G oraz telewizji cyfrowej. Więcej szczegółów na www.navidirect.pl

Nawigacja Polski Język Hyundai ix20 ix35 i30 i40 Polskie Menu Polski Lektor
Więcej na naszej stronie: http://www.nawigacjakrakow.pl/polskie-menu/hyundai/ix20-ix35-i30-i40-santa- fe-veloster.html

Hyundai ix35 R 2,0l CRDi explicit video 1 of 4
For comments, more details, pictures and videos: http://www.turatii.ro

Hyundai ix35 nawigacja GPS NaviDirect.pl CASKA
Więcej informacji http://navidirect.pl/products-page/hyundai/hyundai-ix35/ Nawigacja z multimediami dedykowana do samochodu Hyundai ix35 znanego z wysokiej jakości producenta - firmy CASKA. Nawigacja, dostępna w ofercie navidirect.pl, jest idealnie dopasowana do deski rozdzielczej popularnej ceerfałki.
Follow