kamera samochodowa F900LHD - test noc i dzień

Krótki test - fragmenty z dwóch nagrań (noc i dzień). Zachęcam do obejrzenia w najwyższej jakości, by móc ocenić jakość kamerki.

More Videos...


Видеорегистратор DOD F900LHD
Модель DOD F900LHD http://netobmanu.net/%D0%B2%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BE%D1%80%D0%B5%D0%B3%D0%B8 %D1%81%D1%82%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%8B/ выгодно отличается своей универсальностью. Качественное видео в формате HD, Съемка в ночное время, аккумулятор большой емкости, все это позволяет использовать автомобильный регистратор DOD BQ-H195 как по прямому назначению, так и как обычную видеокамеру.

SpyTV - Testy oraz porównanie samochodowych Rejestratorów trasy
Porównanie kilku najnowszych modeli rejestratorów trasy z oferty SPY-SHOP.PL Pełna oferta dostępna na: http://www.spyshop.pl/rejestratory-trasy-189

I oblany egzamin na prawko, czyli to, co zarejestrowała moja kamera samochodowa
To, co widzę przez przednią szybę mojego samochodu. Czyli relacje z jazdy, sfilmowane przez kamerę samochodową. Czasem - tak jak dzisiaj - trafiam na moment mało fajny: oblanie egzaminu na prawko. Ale na co dzień sytuacje są zupełnie inne. Czasem też skomentuję nietypowe sytuacje drogowe, zarejestrowane przez kamerę, zamontowaną na przedniej szybie. Ciekaw jestem - czy taka forma filmików spodoba się Wam? Jeśli TAK, to kliknij łapkę w górę a jeśli nie, to wpisz też komentarz DLACZEGO NIE. Bardzo mi pomożesz. Intro (free) znalezione w necie, muzyczka odkupiona od gościa, który kupił ją w necie, z prawem do dalszej odsprzedaży.

Kamera do auta - GS600 - Kamerydoauta.sk
Kamerydoauta.sk - FullHD kamery do auta a čierne skrinky. Na videu záznam z kamery GS600.
Follow