CSAiU Toruń BM-21 07.04.2006r .3gp

Strzelanie rakietowe żołnierzy służby zasadniczej

More Videos...


Norwegian rocket attack - Norweski atak rakietowy
Norweska marynarka robi pokaz nowoczesnych pocisków rakietowych używając statku z demobilu The Norwegian Navy takes out one of it's own decomissioned ships to demonstrate the power of it's modern Naval Strike Missiles.

CSAiU Toruń Salwa BM 21.3gp
kurs artylerii rakietowej zima 2006

Naszaarmia.pl - Artyleria to nie tylko działo i lornetka
W naszych siłach zbrojnych jest coraz więcej zaawansowanej technik. Poikazuje to przykład artylerii i wojsk rakietowych, które po zmianach organizacyjnych przechodzą reorganizację techniczną. W maju po raz pierwszy w historii przeprowadzono ćwiczenia na poligonie w Toruniu, gfdzie nadzór i rozkazy były wydawane za pomocą drogi satelitarnej z Dowództwa Wojsk Lądowych na warszawskiej Cytadeli. -- Dziś artyleria to nie tylko okop, działo i lornetka -- przekonuje dowódca artylerii płk Jarosław Wierzcholski. DOŁĄCZ DO NAS: http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=publicystykaTVP POLECAMY: Co nowego? https://www.youtube.com/user/publicystykatvp/videos?shelf_id=4&view=0&sort= dd INNE NASZE KANAŁY: iTVP http://www.youtube.com/user/itvp SerialeTVP https://www.youtube.com/user/serialetvp The Voice of Poland: https://www.youtube.com/user/VoiceOfPolandTVP DzieciTVP https://www.youtube.com/user/dziecitvp Bitwa na głosy TVP https://www.youtube.com/user/bitwanaglosy TVP Kultura PL https://www.youtube.com/user/TVPKulturapl MuzykaTVP https://www.youtube.com/user/muzykatvp rodzinka.pl https://www.youtube.com/user/Rodzinkapl Sprawdź nas na FB: https://www.facebook.com/tvppl Strona TVP (całe odcinki i wydania audycji) http://www.tvp.pl/

NSR Przysięga - CSAiU Toruń 2012.avi
Pierwszy żołnierz Rzeczpospolitej Polskiej odwiedził Toruń. Gen Mieczysław Cieniuch odebrał przysięgę nowych żołnierzy. W Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia po raz pierwszy w tym roku przysięgę wojskową złożyło 231 ochotników w tym 33 kobiety, którzy szkolą się w ramach służby przygotowawczej do Narodowych Sił Rezerwowych. Żołnierze wypowiedzieli słowa roty przysięgi wojskowej, którą odebrał komendant płk Aureliusz Chyleński.
Follow