Fiat Tempra acrobatic drive

Follow Me on Fanpage Facebook https://www.facebook.com/MICHELESTUNTMAN/ Gymkhana con una vecchia Fiat Tempra che risponde ancora bene nonostante la sua età, Naturalmente Michelestuntman l'ha provata alla sua maniera. Buona visione.

More Videos...


Tempra vs Europa drift
Fiat tempra ile Renault Europa drift yapiyor.. Beşikdüzü sahil D & O

TOP - LIST TEMPRA GRINGO
Confira o vídeo novo que acabou de sair galera! TOP - LIST TEMPRA GRINGO Curta e compartilhe esse belo trabalho! Curta nossa página para ficar por dentro das melhores fotos do Tempra. Envie sua foto para nós! http://www.facebook.com/FIATTTS

test fiat tempra 1993
unico test del fiat tempra

İlk Fiat Tempra Reklamı (1990)
Daha önce forumda paylaşılmış 'babam öyle diyo' tempra reklamlarına gelmeden önce 1990 yılının kış aylarında ilk olarak bu reklam gösterilmişti. Pek hatırlayacağını zannetmiyorum. Zaten 1991 modelleri tamamiyle avrupa üretimi olan Fiat Tempra'larda bazı farklılıklar göze çarpmıyor değildi. Dünya ile aynı anda Türkiyede satışa çıkmış olması gurur vericiydi. 1992 yılında SX modeline sahip olduğum ve şu an ise 1996 model 2.0 16v Kullanıcısı olduğum için gayet mutlu ve huzurluyum. Geçmişe dair bişeyler hatırlamak için Tempra en güzel araç oluyor bana. İyi seyirler.
Follow