romet ogar 200 orginał

Fajny sprzęt,orginał

More Videos...


Nie ma to jak remont ogara pod kosciołem...

Romet Ogar 200 - Prezentacja i przepalanie [FULL HD]
Romet Ogar 200 z roku 1987 wyposażony w silnik Jawki. Do zrobienia kilka niektórych rzeczy. Ogarek śmiga bez problemów :) Gdy zrobi się cieplej zamierzam nagrywać filmiki z jazdy więc zachęcam do subskrypcji oraz komentowania :)

Romet Ogar Caffe 50 odc.2 Wrażenia z jazdy
filmik przedstawia moje osobiste odczucia z jazdy i nie tylko dotyczące Ogara Caffe 50.Mam nadzieję że pomoże on Wam w podjęciu decyzji o zakupie nowego Rometa. Zapraszam do oglądania oceniania i subskrybowania ○subnij aby być na bieżąco:http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=patapon1200 ○playlista:https://www.youtube.com/playlist?action_edit=1&list=PLY5Xd5QBA _Ps0WcpHnNSJJwcK2YRMn6QM ○fanpage :https://www.facebook.com/patapon1200?ref_type=bookmark

Romet Ogar 200 - przyspieszenie oraz V-Max
Po kilku modyfikacjach gażnika oraz zapłonu skończyly sie problemy z zapalaniem goracego silnika jak widac na filmiku. Przed modyfikacjami Ogar zle pali na cieplym silniku tak ze podczas zapalania mozna bylo dostac dychawicy. Przed ta jazda motorower przejechal okolo 6-7 kilometrów wiec Romecik był nagrzany wiec nie ma katowania. Co do tych modyfikacji pobralem parametry ustawienia z czeskiej strony o jawkach 50. Nagrywalem SAMSUNGIEM MONTE S5620. SUBSKRYBUJ MOJ KANAL.
Follow