1000rr kazadan kıl payı kurtuluş.

acemi sürücü doblo ile 40 km hızla sol şerite dalıyor, hemen arkamda bmw 5 serisi araç, sağa atamıyorum kendimi sağımda bmw var. abartılacak kadar riskli ve tehlikeli kullanmıyordum diğervideolara bakarsanız anlarsınız. ve türkiyede bu motorları kullanmak hata olduğunu anladım motoru satıp tamamen bıraktım. nedense aynı hızda giden otomobillere normal gözle bakılıyor hız yapan motor olunca düşman kesilenler var.

More Videos...


Motorla 295 Km Hızda Rüzgarın Etkisi
Motosiklet ile 295 km hızla giderken rüzgarın insana etkisini hiç merak ettiniz mi? Kask kullanmadan ve yüksek hızda rüzgarın etkisinin fark edilir biçimde etkisi ve insanın suratına nasıl etki ettiğini görebilirsiniz.

Otobandaki Facia Kazanın Perde Arkası...!
Otobandaki Facia Kazanın Perde Arkası...istanbul bursa kara yolu üzerinde yaşanan feci motor kazasının sıcağı sıcağına perde arkası görüntüleri...Haberler,Manşet Haberler,Son Dakika Haberler,Türkiyeden Haberler,Dünyadan Haberler, News,News,Headline News,Breaking News,Scandal News,Turkey News,World News, Weird News,Celebrity News from, Sports,Music,Celebrities,Movies, Politics,General News,Social Media, Last Minute,Interesting News,Headlines,Flash,Atv,Tv, Sports News,Music News,Magazine News,Movie News, Politics News,Social Media News,Breaking News, Headlines News,Flash News,ATV News,TV News,

Lamborghini Huracan VS 14' CBR 1000RR
..PLEASE DONT FORGET TO SUBSCRİBE.. PART 2 : https://www.youtube.com/watch?v=jkYv9v1VRtM

Halil Hayabusa Abimizin Zx10r ile yaptığı makas showw
Follow