Ali Ağaoğlu nun Muhteşem Garajı


More Videos...


Ali Ağaoğlu Yeni Evinin Kapılarını Açtı
ağaoğlu şirketler grubu yönetim kurulu başkanı ali ağaoğlu, istanbul kuruçeşme’de bir koru içinde yer alan 60 yıllık köşke taşındı.bir korunun içinde yer alan 3 katlı köşkte en dikkat çeken yerler ise ali ağaoğlu'nun çalışma odası ve boğaz'a nazır jakuzili yatak odası oldu.

Ünlü Futbolcular ve Arabaları
Diğer videolar için kanalımızı ziyaret edin.. https://www.youtube.com/channel/UCKlFjgrI0QcZUNdhCRlPesg kanala abone olabilirsiniz..

Sikerim Ali Ağaoğlunu

Ali Ağaoğlu'nun Hayatı ve Bilinmeyenleri
Ali Ağaoğlu, 3 Mart 1954 tarihinde Trabzon'un Of ilçesinde doğdu. Babası Mithat Ağaoğlu, İstanbul'da dönemin tanınmış müteahhitleri arasındaydı. Babasının da etkisiyle gençlikyıllarında bir yandan okuyup bir yandan da inşaatlarda bu mesleği temelden öğrenmiştir. 1975 yılında babasının geçirdiği ciddi bir kalp rahatsızlığı sonrasında bir süreliğine aile işlerinin başına geçti; bu dönemde iş yükünden dolayı liseyi yarıda bırakmak zorunda kalmıştı. Ali Ağaoğlu halen ayrı yaşadığı ilk eşi ile evlidir ve bu evlilikten iki çocuk sahibidir. Nikahlı ve nikahsız tüm eşlerinden toplam 5 çocuğu vardır. İlerleyen yaşına rağmen günde 15 ila 17 saat arasında çalışarak kendisini dinç tuttuğunu belirtmektedir. Ali Ağaoğlu'nun 6 evi vardır, bunlar: Ataşehir'de nikahlı eşi Semra Hanım'ın oturduğu evi, Ayten Alar'ın oturduğu Altunizade'deki ev ve "Bekarlık evim" dediği Vaniköy'deki evi. Ortaköy’de oturduğu köşk. Ağaoğlu’nun bunlardan başka Burcu.K. adlı bir kadından, E.İ. Ağaoğlu isminde bir erkek çocuğu daha vardır. Ağaoğlu bu 4’üncü çocuğunu, 2005 yılında mahkeme kararıyla kabul etmek zorunda kalmıştır. Ali Ağaoğlu, Ekonomi dergisi Forbes'in 2012 yılında yayınladığı “En Zengin 100 Türk” listesinde 10'uncu sırada yer aldı. Mart 2013 itibariyle Forbes'in yaptığı araştırmaya göre, 2.7 milyar ABD doları servetiyle, Türkiye'nin 8., dünyanın ise 527. en zengin iş adamıdır. Türkiye Vergi Rekortmeneleri Listesinde ilk kez 2008 yılında yer almıştır. Canlı yayında para saydı, İstiklale karanfil bıraktı,
Follow