Mitsubishi Lancer EVO VIII - Živoucí legendy (Roadlook TV)

Vlastně ani nevím, co k tomu dodat víc. Nevědět alespoň něco málo o Mitsubishi Lancer Evolution by byla pro každého automobilového maniaka asi stejná mezera ve vzdělání jako neznalost data konce druhé světové války nebo třeba jména prvního československého prezidenta. Lancer Evolution jednoduše musí znát a nepochybně zná každý automobilový fanda a naskytne-li se mu někdy příležitost tuhle divokou bestii třeba i v zasloužilé ojetině vlastnit, jde rozhodně do toho. Lancer Evolution VIII. generace se samozřejmě dávno nevyrábí, na jeho místo nastoupila devítka a aktuální desítka. Přesto můžete osmou a sedmou generaci spatřit na českých silnicích poměrně často, zřejmě už proto že o nich jejich majitelé svorně prohlašují, že patří mezi to nejlepší, co Mitsubishi kdy stvořilo. No tak jsme jednu takovou osmičku s obličejem devítky a několika dalšími úpravami vzali a poslali společně s profi-řidičem/závodníkem do zatáčky pořádným driftem, mimo jiné.

More Videos...


Police vs Mitsubishi Lancer Evo in Hungary
Police vs Mitsubishi Lancer Evo in Hungary

600HP Lancer EVO IX Launch Control 0-270km/h
I have filmed an insanely fast Mitsubishi Lancer EVO IX tuned up to around 600hp by Cambiocorsa Performance, an italian tuner specialized in Japanese cars. Video shows some loud launch control starts of the EVO including a full throttle acceleration 0-270 km/h on a closed course. Cambiocorsa Performance official Facebook page: http://www.fb.com/Cambiocorsa-Performance Follow me also on: - Facebook: http://www.fb.com/NM2255 - Google+: http://plus.google.com/+NM2255 - Twitter: http://Twitter.com/NM2255 - 2nd Car Channel: http://www.YouTube.com/NickCarVideos

Subaru Impreza WRX - Předskokan - Roadlook TV
Subaru chtělo mít z Imprezy sportovní ikonu. A mělo. Subaru však také chtělo Imprezu prodávat ve velkých počtech, a tak neustále ladilo vzhled. Impreza prošla několika více či méně vydařenými inovacemi, facelifty. Chvíli vypadala nabroušeně, chvíli mírumilovně, chvíli podivně. Vše vyvrcholilo tím, že se proměnila ze sedanu v hatchback. Subaru chtělo prodávat víc, a tak se rozhodlo přizpůsobit hlavnímu proudu. Zkuste ovšem přesvědčit nadšeného řidiče sportovce, že to bylo nutné. Neuvěří vám. Otázka tohoto testu ovšem nezněla, zda bylo či nebylo nutné řezat sedanu záď, ale co dokáže Impreza WRX a zda se svými schopnostmi blíží Impreze WRX STI?

Mitsubishi EVO Amazing Drifting Skills
Follow