Ibiza w pigułce - #03 Pierwsze ujęcia na wyspie

Pierwszy spacer po Ibizie. Zobaczycie jak wygląda centrum wyspy za dnia i co stało się z moim bagażem. Intro: Sak Noel - Paso

More Videos...


Polacy nie z tej ziemi - "Ibiza i Formentera"
Dzisiaj zapraszamy na Ibizę i Formenterę, dwie wyspy archipelagu Balarów. Jest to kolejny odcinek z cyklu "Polacy nie z tej ziemi". Na Ibizie spotykamy się z Magdą, która mieszka na wyspie od wielu lat i pokaże nam swoje ulubione zakątki. Natomiast na maleńką Formenterę zaprasza nas Raul, który czuje się bardzo związany z Polską. Nasza wizyta na Ibizie i Formenterze miała miejsce poza sezonem turystycznym, dzięki czemu możemy pokazać inną i mniej znaną twarz tych wysp, znanych głównie z dyskotek i nie kończącej się zabawy.

#03 Ameryka w pigułce Los Angeles - BONUS
10 minutowy filmik nagrany w hostelu w Los Angeles. O tym co nas zaskoczyło w stanach i takie tam.

#12 Ameryka w pigułce - Nowy Jork part 4 - Greenwich Village i Greenpoint
Tym razem pokażemy wam jedną z najbogatszych dzielnic Nowego Jorku - Greenwich Village, zamieszkiwaną przez gwiazdy, artystów i znanych mam "Przyjaciół". W poszukiwaniu Polski w Ameryce udaliśmy się do innej dzielnicy - Greenpoint, gdzie odwiedziliśmy kilka ciekawych miejsc. Zapraszamy!

#12 Ameryka w pigułce - Nowy Jork part 3 - Statua Wolności i Wall Street
To nasz kolejny dzień w Nowym Jorku. Tym razem postanowiliśmy zwiedzić jedną z najbardziej rozpoznawalnych atrakcji miasta - Statuę Wolności. Na żywo robi niesamowite wrażenie. Później przeszliśmy się biznesową częścią Nowego Jorku min. Broadway i Wall Street. Zapraszamy serdecznie do oglądania ;)
Follow