Policija pasitiko lenkų fanus ties Kaunu (2011/03/25) Lithuania vs Poland

15:26 Policija pasitiko lenkų fanus ties Kaunu (2011/03/25) Poland football hooligans,all drunk and uncultured..shame

More Videos...


Lenkų futbolo chuliganai grasina nušluoti Kauną nuo žemės paviršiaus
Vos išsilaižęs prieš tris mėnesius siautėjusių futbolo sirgalių iš Lenkijos paliktas žaizdas, Kaunas vėl sulauks naujos chuliganų gvardijos. Policija intensyviai ruošiasi susidūrimui su jungtinėmis mušeikų iš Olandijos ir Lenkijos pajėgomis bei žada, jog kauniečiams didesnio pavojaus nekils.

Lenku sirgaliai pries kauno policija

Brutalus policijos ir apsaugos "Argus" susidorojimas su fanais 2014-05-09 Siemens arenoje
Vakar (2014-05-09) Siemens arenoje įvyko neregėto masto A.C.A.B.'ų pajėgų ir apsaugos "Argus" organizuotas susidorojimas su fanais, ypatingai su kauniečiais. Neadekvačius žaliųjų sargų veiksmus įrodo vien faktas, jog net nesirinko žmonių ir talžė bei "ramino" visus iš eilės, kas papuola po ranka. Tai puikiai galite pamatyti video 0:04-0:09 sekundės, kuomet elektra buvo nupurtytas apsaugos "Argus" darbuotojas. GINTI - SAUGOTI - PADĖTI !

Polacy na Litwie: Lech w Wilnie / Lenkai Vilniuje: "Polskie Wilno!" POLAND LOVES YOU BACK, LIETUVA!
This is the what the propaganda of Waldemar Tomaszewski has resulted in. Jeigu ne Valdermaras Tomaševskis tokie šūdlenkiai kažin ar drįstu atvažiavę į svetimą šalį šitokias nesąmones rėkauti. "Poznanės „Lech" ir VMFD „Žalgirio" sirgaliai Vilniaus senamiestyje spėjo pasiaiškinti santykius. Dar prieš atveriant Lietuvos futbolo federacijos (LFF) stadiono vartus, teko įsikišti pareigūnams. Aistros virė ir pačiame stadione, ypač po „Žalgirio" įvarčio. Konfliktą prie Aušros vartų pareigūnai suvaldė kone akimirksniu. Įsikišus specialiai pasiruošusių pareigūnų pajėgoms bei raitajai policijai, abiejų klubų fanai atskirti ir į stadioną žygiavo netgi labai saugiu atstumu. Pirmieji nužygiavo „Žalgirio" gerbėjai, gerokai vėliau pajudėjo ir „Lech" fanai. Poznanės klubo gerbėjai ir prieš rungtynes, ir jų metu nevengė užgaulių skanduočių: „Jestesmy u siebie" („Esame namie") ir „Polskie Wilno" („Lenkijos Vilnius"). Iš tribūnų LFF stadione aidėjo ir skanduotės su lenkiškais keiksmais." http://sportas.delfi.lt/futbolas/zalgirio-atsakas-i-vilniu-pretenduojantiem s-lech-fanams-pergale-10.d?id=61988009
Follow