Sposob na stopa

Łatwa lekcja łapania stopa dla pan

More Videos...


Zvíře - nadržená scénka (CZ)
CZ: Skvělá scénka z komedie "Zvíře" (2001). Hudba v ukázce: "Tone Loc - Wild Thing" ENG: Good scene from movie "The Animal (2001). Music in sample: "Tone Loc - Wild Thing"

Udana ucieczka motocyklem HONDA CBR 954 policji, HD, Limanowa!
Spokojna jazda po mieście i zatrzymanie przez Policjanta w nieoznakowanej KIA. Policjant jeździł bez pasów i z niedomkniętymi drzwiami. Nagrane Xiaomi Yi z mikrofonem Senna Wrzucam ponownie film, bo i tak wzięli mi prawko. Usunąłem, bo chciałem dogadać się z policją, co nie przyniosło żadnego pozytywnego skutku. Wszystkie skopiowane moje filmy na innych kanałach będą zgłaszane. Proszę o nie kopiowanie tego filmu. Aha, każda złotówka z tego filmu pójdzie na dobry cel, to znaczy zapłacenie kary 5 000 itp Jeśli jesteś zainteresowany filmem, to warto wpłacić. To nie fake jak wiele osób sądzi https://limanowa.in/wydarzenia,31964.html https://www.youtube.com/watch?v=XnU-rsuZDRY&t=869s W powyższym filmie jest pełna wersja w lepszej jakości obrazu :) zapraszam do grupy na face https://www.facebook.com/groups/SQUAD.BeFree/ Na tym kanale startujemy z LIVE! Na żywo trollowanie Januszy na OLX i nie tylko! Jaja gwarantowane. Dajcie suba i lecimy z koksem :) https://www.youtube.com/channel/UCX7tBSckgaByKrFDLskg4gQ Chcesz dowiedzieć się cennych rad i zacząć zarabiać na kryptowalutach? polecam poradnik: https://www.4coins.pl/szybka-platnosc/?payment=YTo1OntzOjM6InVpZCI7aTozNDAz MTtzOjY6ImFtb3VudCI7ZDoyMDtzOjU6InRva2VuIjtzOjE3OiJjZmY0ODdmNjVlODhmMDAxZiI 7czo4OiJjdXJyZW5jeSI7czozOiJwbG4iO3M6NzoiY29tbWVudCI7czo0MzoicG9yYWRuaWsgQk lUQ09JTi0gcG9yZmVsZSwgd3ltaWFueSwga29wYXJraSI7fQ%3D%3D (po zakupie wyślij wiadomosc z potwierdzeniem przelewu na mój adres mail, tak żebym mógł od razu wysłać ci link do pobrania poradnika) zdjęcia koparek i inne zdjęcia: https://www.instagram.com/icryptominer.pl/ Pomogłem? Dzięki mnie dowiedziałeś się o kryptowalutach? Wyślij mi donejta :) https://tipanddonation.com/befree ETH: 0x990ab69d364614bc493fedb52ffb7d004029baf6 BTC: 1NBYMeMkZLJaMtoLA9dChdry3sC7y6wbQC kontakt do mnie: mirostype@gmail.com

TUFFO A BOMBA
TUFFO A BOMBA CON FUNGO ATOMICO

Motorcycle burnout, fire accident, oil duct malfunction. Palenie gumy razem z motocyklem.
Jukin Media Verified (Original) * For licensing / permission to use: Contact - licensing(at)jukinmediadotcom Jestem jednym z wzorów pechowości na tym świecie. Chcąc zapewnić trochę rozrywki wszystkim motocyklistą którzy odwiedzili nas na pikniku w trakcie palenia gumy (miało być do wystrzału bo było już jej naprawdę mało) najprawdopodobniej puściła jakaś uszczelka lub chłodnica oleju i olej w kontakcie z kolektorem zapalił się dość konkretnie. Motocykla nie sprzedaje na allegro itp. wszystkie tego typu teksty że puszczę go jako niekatowany są mało poważne. Jak tylko zejdzie mi opuchlizna z poparzonej ręki biorę się za naprawę maszyny, ułatwili mi to wszyscy uczestnicy zlotu którym naprawdę bardzo dziękuję za datki na nowy silnik, uzbierało się trochę więcej jak połowa ceny silnika więc na dniach zaczynam jego poszukiwania i wymianę aby nie stracić za dużo sezonu 2015. Na pikniku nr V było tak i nic nie spłonęło oprócz gumy: https://www.youtube.com/watch?v=M0zfRuZpB5c Chcecie pomóc w renowacji tej jeszcze w sumie nie dokończonej wizualnie maszyny? Udostępniajcie filmik znajomym. Dość popularny stał się filmiki, szczególnie wśród hejterów - "niech płoną" jak nie wiedza jak to trzeba replay włączyć :P Motocykl jest konstrukcją "customową" z stajni motocykli grupy motocyklowej "Never Done" z Zduńskiej Woli, w ciągu najbliższych dni stanie znowu na koła i od nowa zaczną się prace nad jego osobliwym wizerunkiem :) https://www.facebook.com/neverdonezdw?fref=ts Przestroga trafi do wielu osób i taki tego cel także jest :)
Follow