SianoKosy 2010.

Sprzęt z mojego gosp. w akcji sianokosy na Kujawach ! Szału nie ma, gdyż mało czasu a wszystko co nagrane to tylko początki gdy tata zaczynał a potem ja kończyłem. Może komuś się spodoba. Pozdrawiam ! Nie przypisuje sobie żadnych praw autorskich do zamieszczonych utworów. Film Chroniony Prawami Autorskimi.

More Videos...


Liściasta robota czyli jesień pełną parą '11 (HD)
Muzyka : Lmfao - Party rock anthem Film chroniony prawami autorskimi . Nie przypisuje sobie żadnych praw autorskich do użytych utworów muzycznych.

:..Sianokosy 2oo9..:
Moje maszyny podczas sianokosów...Jeśli się podoba to oceń. Życzę miłego oglądania. Pozdrawiam Nie przypisuje sobie żadnych praw autorskich do zamieszczonych utworów. Film Chroniony Prawami Autorskimi.

Zielone Żniwa 2
1. Knight Rider Theme 2. fort minor - Remember The Name 3.Red Divaz - 19 (Limelight Remix) 4.Guano Apes - Open Your Eyes

Sianokosy 2010 ;))
Sianokosy 2010 najpierw ursus C360 jazda po drodze później ładowanie sianokiszonki i na koniec władek szarpiący się z przyczepą kiszonki ale nie dał rady chociaż kawałek ruszył. Występowali Zetor proxima 8441 z metal fach, Kubota ME 5700 i władimirec T25 A1 :)) pozdro wszystkim ;PP
Follow