Usuwanie wody z paliwa

Fule System Cleaner firmy Powermaxx to certyfikowany niemieckim TÜV na skuteczność środek do czyszczenia systemu paliwowego bez demontażu. Wlej do baku i poczuj różnicę!!! Fuel System Cleaner czyści układ paliwowy usuwając wodę i zanieczyszczenia od baku po komorę spalania.

More Videos...


STP water remover, fuel stabilizer STP Środek do usuwania wody z układu paliwowego TEST
Usuwanie wody z paliwa, jak usunąć wodę z paliwa? STP water remover test, STP fuel additive, Jak usunąć wodę z baku, Woda w paliwie, stp, Вода в бензине, Wasser in Benzin, stp dodatek do paliwa, usuwanie wilgoci z baku

Jak utrzymać w czystości wtryskiwacze w aucie z silnikiem Diesla? - dodatek do paliwa K2 Diesel
K2 Diesel to rewelacyjny dodatek do oleju napędowego, który już przy pierwszym zastosowaniu doskonale czyści cały układ zasilania oraz nawet najbardziej zabrudzone wtryskiwacze, przez co wyraźnie obniża zużycie paliwa, emisję czarnego dymu, przywraca pełną moc, ułatwia rozruch i przedłuża żywotność silnika. Doskonale chroni przed korozją. Znajdź sklep z K2 w swojej okolicy: Kup K2 Diesel - https://goo.gl/F1jCPL Nasza strona: http://k2.com.pl Więcej o produkcie http://k2.com.pl/component/ssproducts/product/1741-k2-diesel-50-ml/search,1 Odwiedź nas na: - Instagramie: www.instagram.com/k2auto - Facebooku: www.facebook.com/k2auto - Twitterze: www.twitter.com/autojaknowe Zachęcamy do dyskusji w naszej grupie: - https://www.facebook.com/groups/318351828588263 Jeśli spodobał Ci się ten filmik, zostaw łapkę w górę, subskrybuj kanał, pytaj w komentarzach i powiedz znajomym. Na wszystkie pytania zadane pod filmem postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć.

sposób na drogie paliwo darmowe tankowanie
czyli jak tankować, by zaoszczędzić

Czy stosować dodatki do paliw i olejów?
Firmy kuszą i proponują stosowanie dodatków do paliw, olejów silnikowych i skrzyń biegów. Czy warto to robić.
Follow