Infiniti G37 i Lexus GS 450h - TEST

Tym razem w teście dziennikarzy mojeauto.pl wzięły udział dwa modele luksusowe modele z Japonii - Lexus GS 450h i Infiniti G37

More Videos...


Hyundai i30 Turbo - TEST
Pod maską tego modelu mamy nowość, w postaci 1,6-litrowego silnika turbodoładowanego. Motor oddaje moc 186 KM (265 Nm) i możemy go dopasować do wersji 3- i 5-drzwiowej. Samochód wyróżnia się dwiema końcówkami wydechu i czerwoną listwą znajdującą się poniżej zderzaka, zaś w kabinie znajdziemy akcenty w kolorze listwy oraz sportowe fotele.

Skoda Superb Combi 2015 - pierwsza jazda
Skoda Superb Combi właśnie wchodzi do polskich salonów. Topowy model czeskiego producenta posiada bagażnik, który w standardzie oferuje 660 litrów pojemności. Po złożeniu tylnych oparć jego pojemność wzrasta do 1 950 litrów. Ceny Skody Superb Combi zaczynają się od 84 800zł. Za taką kwotę możemy zamówić auto z silnikiem 1,4TSI o mocy 125KM w wersji wyposażeniowej Active.

Volkswagen e-Golf - TEST
Najpopularniejszy model na Starym Kontynencie - Volkswagen Golf - będzie oferowany niebawem jako samochód wyłącznie z napędem elektrycznym. Sprawdziliśmy, czy w segmencie "elektryków" Volkswagen e-Golf również ma szanse zostać niekwestionowanym liderem.

Toyota Land Cruiser - polska premiera
Toyota Land Cruiser to niekwestionowana legenda w świecie samochodów terenowych. Przez sześć dekad auto zadebiutowało niemal na każdym zakątku globu, sprzedając się w przeszło 6 milionach egzemplarzy. Cechą, która od zawsze odróżniała Land Cruisera od bulwarówek, było podwozie na ramie oraz dodatkowe rozwiązania, które umożliwiały zapuszczać się w naprawdę dziki teren.
Follow