Pościg na ulicach Dąbrowy Górniczej

Wczoraj dąbrowska policja udostępniła szokujące nagranie. 24 latek w ciągu 10 minut ucieczki przed funkcjonariuszami zebrał 205 punktów. Najgorsze jest to, że jechał z 3 letnią córką.

More Videos...


Pościg za złodziejem (Wałbrzych - Świebodzice)
Pościg za 22 latkiem, który zatankował do pełna i uciekł ze stacji nie płacąc.

Nocny pościg ulicami Warszawy za BMW / Night chase BMW through the streets of Warsaw
Dramatyczny pościg ulicami Warszawy. Za pędzącym BMW jechało kilka radiowozów, podejrzany nie reagował na wezwania policjantów. Na blokadzie próbował rozjechać funkcjonariuszy, padły strzały ... Kilka minut po 3.00 w nocy wolscy wywiadowcy, jadący ulicą Górczewską, zauważyli przy rondzie Al. Prymasa 1000-lecia zaparkowane bmw. Wewnątrz siedziało trzech mężczyzn. Nagle kierujący uruchomił silnik i z wielkim piskiem ruszył przed siebie przejeżdżając skrzyżowanie na czerwonym świetle. Policjanci natychmiast ruszyli za samochodem. Gdy radiowóz na ulicy Wolskiej zrównał się z bmw, kierowca na widok funkcjonariuszy tylko przycisnął pedał gazu i pognał ulicą Elekcyjną. Funkcjonariusze wezwali przez radiostację do pomocy kolejne załogi policyjne. Razem gonili kierowcę Górczewską, Leszno, Okopową, Al. Solidarności i Młynarską. Uciekający nie zważał na jakiekolwiek przepisy i bezpieczeństwo osób postronnych. Na skrzyżowaniu Leszno z Młynarską funkcjonariusze ustawili blokadę. Jednak pirat nie zważając na bezpieczeństwo policjantów z ogromną prędkością otarł się o próbującego zatrzymać go funkcjonariusza. Tylko dzięki błyskawicznej reakcji policjanta, który w ostatnim momencie odskoczył, nie doszło do tragedii. Pięć minut później auto zostało zatrzymane w Al. Solidarności. Kierującym okazał się 22-letni Paweł B., a jego koledzy to 17 i 23-letni mężczyźni. Samochód został odholowany na policyjny parking. Śledczy razem z prokuraturą ustalą zarzuty, jakie usłyszy zatrzymany pirat.

wariat w subaru imprezie- stop wariatom drogowym !
jak mozna szybko jezdzic po miescie. Filmik nie moj tylko znaleziony w sieci. Goscie stwarzaja zagrozenie i jeszcze sie ciesza OBY NIKOMU NIE PRZYSZLO DO GLOWY TAK JEZDZIC !!.

Brawurowy pościg policyjnej Alfa Romeo za kradzionym Mercedesem / Police chase stolen Benz W124
6 maja 2011 roku, około godziny 10 policjanci z Oleśnicy jechali oznakowanym radiowozem marki Alfa Romeo wyposażonym w wideo rejestrator droga nr 8. W pewnym momencie zauważyli kierującego samochodem osobowym marki Mercedes. Duża prędkość pojazdu zaniepokoiła patrolujących miasto funkcjonariuszy, którzy postanowili skontrolować auto. Kierowca mercedesa po zorientowaniu się, że jadą za nim policjanci zaczął uciekać. Mężczyzna nie reagował na dawane mu przez funkcjonariuszy sygnały do zatrzymania. Podjęty pościg za kierowcą mercedesa trwał kilka minut, ale w czasie jego trwania pirat drogowy popełnił szereg wykroczeń drogowych. Znacznie przekraczał prędkość, wyprzedzał na podwójnej linii ciągłej. Swoją brawurową ucieczką stworzył ogromne zagrożenie dla siebie i innych uczestników ruchu drogowego. Efektem takiej jazdy było to, że nie zapanował nad pojazdem, wpadł w poślizg i dachował w przydrożnym rowie. Kierującym okazał się 40-letni mieszkaniec Wrocławia. Policjanci ustalili, że zatrzymany jest poszukiwany przez wrocławski sąd. Ponadto, po skontrolowaniu przez funkcjonariuszy pojazdu jakim poruszał się uciekinier ustalono, że pochodzi on z kradzieży. grozi mu do 5 lat więzienia.
Follow