ESKİ ARABALAR (CAR) YENİLERİNDEN GÜZEL

eSKİ NOSTALJİ ARABALAR KAÇIRAN ÜZÜLÜR

More Videos...


Muhtemelen Unutulmuş Lüks Arabalar
Part 2 ; http://youtu.be/D70aFeEDLnw





İşadamı Kaan Bor'un Klasik Oto Koleksiyonu İlgi Çekiyor...
Bandırma Şeker Piliç fabrikaları yönetim kurulu üyesi Kaan Bor klasik oto hobisi ile koleksiyonunu genişletti. Kaan Bor, kolleksiyonunda Yeşilçam filmlerinde kullanılan aktör Ayhan Işık'ın eski klasik Chevrolet otomobilinin de yer aldığını söyledi.





Fransa'da Bulunan 60 Adet Klasik Otomobil Hazinesi
Artcurial motorcars tarafından, Fransa'da bir çiftlikte bulunan 60 adet klasik otomobil buldundu. Bulunan bu 60 adet araba içinde; otomobillerin ilk yıllarından kalma modellerde bulunuyor. Otomobilleri en genci yaklaşık 40 yaşında. Yaklaşık değerinin 12 ila 15 Milyon euro olduğu tahmin ediliyor. 40 yıllık uykunun ardından Baillon Koleksiyonuna ait olan bu otomobiller, Paris'te 6 Şubat 2015 tarihinde Artcurial motorcars tarafından geleneksel eski otomobil satış salonunda satışa sunulacak. http://www.ototuneli.com





ESKİ, TÜRK OTOMOBİL REKLAMLARI - FORMER TURKISH AUTOMOTIVE ADVERTISING
Hepimizin ailesinde yada bir tanıdığınızın zamanında kullanmakta olduğu,belki de hala kullanılan Tofaşların, Renoların eski gazete reklamlarını okumaya ne dersiniz ? Bayan Muratlar’dan…Yeni Kalorifer Sistemi tanıtımına kadar herşey bu reklamlarda.. Sizlere eski gazete reklamlarını derledik ve sunuyoruz. İyi Seyirler..




Follow