Procedura Forté - czyszczenie układu zasilania paliwa w silnikach Diesla

Więcej o naszych innowacyjnych preparatach dowiedzą się Państwo na naszej stronie internetowej: http://www.forte-nwe.pl. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o skontaktowanie się z nami przy pomocy formularzy, które są na niej udostępnione. Z przyjemnością odpowiemy na każde Wasze pytania i doradzimy jak zastosować nasze produkty, aby otrzymać pożądany efekt. Poniższe uwagi dotyczą wszystkich pomp paliwowych silników wysokoprężnych. - Czyszczenie preparatem Forté Diesel Fuel Conditioner umożliwia rozpuszczenie i usunięcie osadów w pompach paliwowych. Dzięki temu przywracane jest prawidłowe działanie pompy. Więcej o produkcie przeczytają Państwo na naszej stronie: http://forte-nwe.pl/Czyszczenie-Calego-Ukladu-Paliwa/Czyszczenie-ukladu-wtrysku/Problemy-z-EGR-zaworami/Czyszczenie-pompy-paliwa.html - Obsługę i naprawy należy wykonywać starannie, aby kierowca mógł odczuć satysfakcję ze sprawności pojazdu. Dlatego też zalecane jest, aby podczas przeglądów okresowych dodawać środek czyszczący do zbiornika. Pozwala to zapobiec powtarzaniu się usterki w przyszłości. - Nie wszystkie osady odkładające się w pompie paliwowej dają się łatwo usunąć. Dotyczy to jednostek długo eksploatowanych i nie czyszczonych, gdzie osady tworzą warstwy o różnej strukturze w zależności od składu paliwa, temperatury i czasu. Warstwy te należy usuwać systematycznie, jedna po drugiej, metodą petrochemiczną, aż uzyska się dostęp do czystej powierzchni. Całkowite wyczyszczenie trwałych osadów wymaga dłuższego czasu przestoju (najlepiej cała noc) z pompą wypełnioną preparatem Diesel Fuel Conditioner. Należy wprowadzić jedną lub dwie dawki preparatu przez filtr paliwa bez odłączania przewodu powrotnego do zbiornika. Dzięki temu pompa prawie całkowicie wypełni się preparatem Diesel Fuel Conditioner, co pozwoli na jej właściwe wyczyszczenie. - Silnik wysokoprężny może pracować na czystym preparacie Diesel Fuel Conditioner. Dodatkową zaletą jest to, że podczas uruchamiania silnika część preparatu zostanie natychmiast zużyta, czyszcząc wtryskiwacze, komorę spalania i rowki pierścieni tłokowych. Reszta wróci do zbiornika przewodem powrotnym, dzięki czemu środek Diesel Fuel Conditioner będzie używany w procesie czyszczenia przez dłuższy czas i należycie spełni swoje zadanie. - W przypadku, gdy wyżej wymienione operacje czyszczenia nie dadzą oczekiwanego rezultatu, należy dodatkowo podać jedną dawkę preparatu przez przewód zasilający i wyłączyć silnik natychmiast po napełnieniu pompy stężonym środkiem czyszczącym. Następnie należy odłączyć przewód zasilający i opróżnić układ paliwowy. Dzień później przeprowadzić jazdę próbną pojazdu i sprawdzić, czy usterka została zlikwidowana.

More Videos...


Filtr DPF usterka film animowany
Realizacja filmu: Joanna Goldman i Maciej Gradkowski http://joannagoldman.wix.com/my-world

Jak umyć silnik za 15 zł - Mercedes Benz Kombi W123 1979 rok
Jak umyć silnik za 15 zł - Mercedes Benz Kombi W123 z 1979 roku. W filmie pokazuję jak w szybki, tani i prosty sposób umyć silnik w samochodzie. W przypadku mycia silnika w nowszych modelach samochodów zalecam ostrożność ze względu na dużą ilość elektryki i elektroniki. Niebawem kolejne filmy z udziałem Mercedesa.

Akademia LIQUI MOLY -- czyszczenie układu wtryskowego w samochodzie z silnikiem DIESLA
LIQUI MOLY Diesel Spulung / Oczyszczacz wtryskiwaczy

JAK UMYĆ SILNIK? - K2 AKRA, MYCIE SILNIKA I ZABRUDZONYCH CZĘŚCI
Prezentacja działania płynu do mycia silników K2 Akra, którego działanie przetestowano na silniku jednego z najpopularniejszych samochodów na naszych drogach - Volkswagena Passata oraz na zdemontowanych częściach silnika. K2 AKRA to niezwykle skuteczny płyn do mycia silnika, części, narzędzi, posadzek i innych. Usuwa ślady oleju, smarów, wszelkie osady na silniku. Specjalnie opracowana kompozycja składników produktu wspomaga odtłuszczanie i mycie nawet najbrudniejszych powierzchni tak aby silnik wyglądał jak nowy. Jest bezpieczny dla plastików, elementów gumowych, lakierowanych i chromowanych. Doskonale radzi sobie z czyszczeniem zarówno mocno obudowanych tworzywem silników nowych auta jak i starszych, odsłoniętych konstrukcji. Znajdź sklep z K2 w swojej okolicy: - Kup K2 Akra - https://goo.gl/mpsNaV Odwiedź nas na: - Instagramie: www.instagram.com/k2auto - Facebooku: www.facebook.com/k2auto - Twitterze: www.twitter.com/autojaknowe Zachęcamy do dyskusji w naszej grupie: - https://www.facebook.com/groups/318351828588263 Jeśli spodobał Ci się ten filmik, zostaw łapkę w górę, subskrybuj kanał, pytaj w komentarzach i powiedz znajomym. Na wszystkie pytania zadane pod filmem postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć.
Follow