Reidas 2010 04 19


More Videos...


Reidas 2012-04-03
Vienoje žiedinėje sankryžoje per avariją sužeista autobuso keleivė, o kitoje vilkikas vos nenustūmė lengvojo automobilio ant pėsčiųjų galvų. Gyvenimas gerėja, nes jau susiduria ne po du, o po penkis automobilius, nors benzino litras taip pat kainuoja penkis litus. Atšilus orams, mieste daugėja idiotiško vairavimo pavyzdžių.

Reidas 2014 05 06

Reidas S08E30 Pirma dalis
Reidas S08E30 Pirma dalis „Reidas - tai laida, kurią kuriame ir režisuojame mes patys. Tai neatsiejama mūsų gyvenimo dalis - eismas. Tai situacijos kurios kartais būna tragiškos, tačiau geriau, kad jos būtų tragikomiškos. Sukrečiančios avarijos, šokiruojantys reportažai iš eismo nelaimių vietos, nenuspėjamas siužetas, kurį diktuoja žiauri realybė. Tai vienintelė laida šalyje, skirta tik juodajai eismo kronikai. Klaipėdos ir Klaipėdos rajono eismo priežiūros skyriai yra vieninteliai skyriai šalyje, turintys savo televizijos eterį. Nenuilstantis Gintaras Vaičekauskas visuomet atsiduria įvykių centre ir užfiskuoja autentiškus kadrus, kurie susilaukia audringos visuomenės reakcijos. „Reidas neįsivaizduojamas be Gintaro Vaičekausko kandžios ironijos ir eismo pažeidėjų „sparnuotų posakių. Laida atlieka puikų prevencinį darbą, tramdant „kelių erelius. Laidos redaktorius ir vedėjas Gintaras Vaičekauskas. Vidutinė laidos „Reidas auditorija - 67.900 tūkst. žiūrovų (Šaltinis: TNS Gallup dienoraštis. 2009 pavasaris) Šiandien „Reide:4.32 prom. naujas šio sezono „Reido rekordas. Parą užsitęsęs girtos porelės vojažas baigėsi kraupia avarija prie Melnragės viaduko. Po susidūrimo su stulpu užsidegusį automobilį alumi užgesino naktiniai praeiviai, tikri filantropai.

AUTOMOBILIU TRIUKSMO MATAVIMO REIDAS KLAIPEDOJE 2008.10.13
Nuo 2008 m. vasaros pradėti drausminti triukšmingų automobilių savininkai. . Automobilių skleidžiamo triukšmo matavimo reidas klaipėdoje 2008.10.13 (deja laida rusų kalba).
Follow