Honda Civic EE9 B16A1 Kompresor 260 KM - Civic 4g Fanatics

Honda Civic EE9 B16A1 Kompresor 260 KM - Civic 4g Fanatics

More Videos...


Auta bez ściemy - jakie auto warto kupić za 65 tys. zł?
Szukając nowego auta często zastanawiamy się co wybrać. Coś maksymalnie dużego takiego jak na przykład Dacia Lodgy, a może mniejszego mikrovana takiego jak Kia Venga - auto z mniejszym wnętrzem, ale lepszym wykończeniem oraz dłuższą gwarancją. A może zwykłe auto segmentu B tylko w maksymalnej specyfikacji godnej dobrze wyposażonego auta kompaktowego, takie jak nowa Corsa? W najnowszym odcinku wraz z Piotrem postaramy się udzielić wam jak najbardziej wyczerpującej odpowiedzi. Jeśli uważacie, że byliśmy jednomyślni - możecie lekko się zdziwić.

Audi RS3 - Najszybszy kompakt klasy premium!
Audi RS3 to 367-konny hot-hatch, który zachwyca nie tylko osiągami, lecz także rasowym brzmieniem silnika i wydechu.

Pierwsza jazda nowym Oplem Karlem
Adam to mały Opel dla tych, którzy chcą się wyróżniać, Corsa ma zapewniać odpowiednią dawkę przestrzeni, a Karl? Najtańszy z małych Opli nie jest może stylistycznym majstersztykiem, ale ma wiele praktycznych zalet

Volvo 1800 S - nie święci garnki lepią
Volvo P1800 ugruntowało wizerunek marki i na zawsze pozostanie autem „Świętego”. Z powstaniem tego modelu łączy się jednak wiele ciekawych historii – zaskakujących jak na Szwedów, choć typowych dla firmy znajdującej się w okresie intensywnego rozwoju.
Follow