More Videos...


Selcuk Balci - Gel Kacalum Sevdugum Daglarin Arkasina
Gel Kacalum Sevdugum Daglarin Arkasina Selcuk Balcidan cok güzel bir Karadeniz Türküsü, iyi Dinlemeler, Yorumlarinizi Bekleriz!! "Deniz Üstünde Fener" - Selcuk Balci

Selcuk Balci - Gel Kacalum Sevdugum Daglarin Arkasina

Ramin Farhangniya & Selçuk Balcı - Deniz Üstünde Fener
#RaminFarhangniya #SelçukBalcı Canlı performans 31 Ekim 2015, #ZorluPSM #liveconcert #refugeeswelcome Deniz üstünde fener bir yanar bir de söner (2) Bu gaybana sevdaluk ne yana olsa döner. Bu gaybana sevdaluk kırk tarafa da döner. (Gel kaçalum sevduğum dağlarun arkasindan Yandum da öleceğum bu yurek yarasindan) (2) Duman gelur dereden kapatur daği taşi (2) Sevduğumun yuzinden durmaz gözumun yaşi (2) (Gel kaçalum sevduğum dağlarun arkasindan Yandum da öleceğum bu yurek yarasindan) (2)

Selçuk Balcı Deniz Üstünde Fener
Deniz üstünde fener bir yanar bir de söner. Deniz üstünde fener bir yanar bir de söner. Bu gaybana sevdaluk ne yana olsa döner. Bu gaybana sevdaluk kırk tarafa da döner. Gel kaçalum sevduğum dağlarun arkasindan. Yandum da öleceğum bu yurek yarasindan. Gel kaçalum sevduğum dağlarun arkasindan. Yandum da öleceğum bu yurek yarasindan. Duman gelur dereden kapatur daği taşi. Duman gelur dereden kapatur daği taşi. Sevduğumun yuzinden durmaz gözumun yaşi. Sevduğumun yuzinden durmaz gözumun yaşi.
Follow